Neden Disk Genişletme Kapalı

TiqReGo

Uzman üye
14 Tem 2015
1,452
0
Yaşamıyorum
Neden Disk Genişletme Kapalı Nasıl Acıcam Arkdaşlar D genişletme açık onu yapabiliyorum ancak ben C genişletmek isiyorum yardım lütfen

N41km5.jpg

aDGXm5.jpg

erdmarsln

Katılımcı Üye
30 Haz 2015
308
0
Ankara
neden kapalı bilmiyorum ama yapmak istediğini bir program aracılığı ile yapabilirsin

easeUs partition master programı ile

indiirip kur bunu D ni istediğin kadar küçült C ni istediğin kadar büyült sonra pc ni yeniden başlat.ama elinde bir format cd si olması lazım windows onarma yapıcaksın windows onarma yapmazsan açılmaz pc

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.