Neden duruyoruz ??

bakiiy38

Üye
9 Ağu 2012
88
0
Biz Türk evladı değil miyiz??
BİZ TÜRK DEĞİL MİYİZ??

İşte doğu da Askerimize savaş açtılar teroristler var.
Hala nasıl evimizde oturabiliyoruz ki ?
Hadi kalkın toplanalım gidelim oraya tek tek Şehid olacağımıza toplanıp Vatan'ı mızı koruyalım ...

Orada karısını ******nu bırakıp da Vatan'ı için savaşanlar varken biz neden evde çay için bilgisayar başında oturuyoruz ??
Bu Vatan'da yaşama hakkımız var mı?

Gidelim alalım kürdünü da lazını da çerkezini de oradaki dış kuvvetler olan şerefsizleri öldürüp gelelim Huzurluca dönelim. ...

Not: O Şehit'ler bize tek tek hesap soracaklar!!!

eagle40

Üye
30 Eyl 2013
121
0
Keşke , Yarı Yola Varamadan Devlet Böyle Yaptığınız Uygunsuz Der Geri Çevirir...Bize Savaş Açar....

AcemiHacker14

Katılımcı Üye
29 Haz 2013
912
0
Ankara
Keşke böyle birşey yapabilsek kardeş ama yapamayız. Nedeni bu devletin zaten bir ordusu var , sen yeni bir askeri güç kurarsan terorist olursun . Terör örgütü kurmuş olursun. Yapsak hem nasıl yapcaz ? Silah , barınaktı , gıdaydı ... Onları temizlemekte o kadar kolay değil . Doğu düz bir alan değil heryer dağ . Pusuya yatıyor itler , kaçıyorlar sınır dışına . Zor yani anlıyacağın , bu dediyin kadar kolay olsa geçmişte ordu hallederdi.

bakiiy38

Üye
9 Ağu 2012
88
0
Keşke , Yarı Yola Varamadan Devlet Böyle Yaptığınız Uygunsuz Der Geri Çevirir...Bize Savaş Açar....

Satarım böyle devleti ha illa gözümüzün dönmesi için teroristin evimize gelip kafamıza silah dayaması mı lazım? Senin babanı esir alsalar işgence yapsalar sen devlet kızıyor diye evde oturur musun? Bırak bu işleri. Anneni bacını esir alsalar hala öyle oturur musun? Ben neden yaşıyorum ki der gidersin...
Gözüm döndü her şeyi yapabilirim valla.
Eğer doğudaki Askerimizi Şehit' edenlere borcumuzu ödememiz için oraya bizde savaşmaya giderken yani Vatan'ı kurtarmaya giderken devlet engel olursa devlet bizim düşmanımız olur. Ona da savaş açarım hayırdır ln tayip lüxs evinde ailesiyle oturacak keyif yapacak diye hayırdır ? Devlet dediğin kim Devlet biziz hayırdır?
Bir Şehit haberi geliyor sokaklara binlerce yüzbinlerci çıkıyor ulan yüzbinlercesi doğuya silahlı gitse sokağa çıkacağına VATAN kurtulur bir daha terorun t si olmaz !!!

bakiiy38

Üye
9 Ağu 2012
88
0
Keşke böyle birşey yapabilsek kardeş ama yapamayız. Nedeni bu devletin zaten bir ordusu var , sen yeni bir askeri güç kurarsan terorist olursun . Terör örgütü kurmuş olursun. Yapsak hem nasıl yapcaz ? Silah , barınaktı , gıdaydı ... Onları temizlemekte o kadar kolay değil . Doğu düz bir alan değil heryer dağ . Pusuya yatıyor itler , kaçıyorlar sınır dışına . Zor yani anlıyacağın , bu dediyin kadar kolay olsa geçmişte ordu hallederdi.

Yok ben devletin var mı kendimi asker ilan edip gidiyorum :) .
Sen merak etme onlar bulunur baksana Suriye Çeçenistan onlar da zayıf paraları yok ama bir yerden buluyorlar valla. Sen hele ki Vatan için gözünü siyahlaştır Filistin gibi taş atar yine Vatan'ını korursun kurtarırsın.
Bahane bulma bana sınırda bizim askerler ne yapıyor nasıl geçiyor orayı işte orayı sağlamlaştır geçemez o kadar basit uyuyorsa devlet , devlet değil biz uyuyoruz onlar işini yapıp bizi kandırıyor biz uyuyoruz kardeş daha bahaneyi bırak da uyan.
Bir destek çıksak kaç bin kişi gelir biliyor musun? Suriyede teror orgutu 800 kişiyle dünyaya meydan okuyor biz Türk olarak kaç bin kişi buluruz hayırdır yani neden oturuyoruz ???

AcemiHacker14

Katılımcı Üye
29 Haz 2013
912
0
Ankara
Yok ben devletin var mı kendimi asker ilan edip gidiyorum :) .
Sen merak etme onlar bulunur baksana Suriye Çeçenistan onlar da zayıf paraları yok ama bir yerden buluyorlar valla. Sen hele ki Vatan için gözünü siyahlaştır Filistin gibi taş atar yine Vatan'ını korursun kurtarırsın.
Bahane bulma bana sınırda bizim askerler ne yapıyor nasıl geçiyor orayı işte orayı sağlamlaştır geçemez o kadar basit uyuyorsa devlet , devlet değil biz uyuyoruz onlar işini yapıp bizi kandırıyor biz uyuyoruz kardeş daha bahaneyi bırak da uyan.
Bir destek çıksak kaç bin kişi gelir biliyor musun? Suriyede teror orgutu 800 kişiyle dünyaya meydan okuyor biz Türk olarak kaç bin kişi buluruz hayırdır yani neden oturuyoruz ???

Şehit verdiğimiz yıllarda eylem yapılsa ayaklansa halk belki bişeyler olabilirdi . Anca özgürlüktü mözgürlüktü diye gezi parkı eylemi yapar bu cahil halk teröristlerle birlikte .

aydn31

Üye
2 Ağu 2008
141
0

Şehit verdiğimiz yıllarda eylem yapılsa ayaklansa halk belki bişeyler olabilirdi . Anca özgürlüktü mözgürlüktü diye gezi parkı eylemi yapar bu cahil halk teröristlerle birlikte .

peki gezicilere bok atıyosun terörist diyosun peki doguda askerlerimiz şehit olurken sen
metropolde ne yaptın vatan icin?

ülkende satılmadık yer özelleştirilmemiş alan kaldımı peki sen ne yaptın sesini çıkardınmı?

yabancı müteahhitler parsel parsel ülkenin topraklarına avm plaza vs inşa ederken
sen dedinmi dur kardeşim burası benim halkımın yeri?

suriyeye silah yardımı yapan hükemetin filistin için ne yaptı?

ülkemizde tabelalardan T.C ibaresi kaldırılırken neredeydin?

AMA EMİN OLKİ CAHİL ÇAPULCU AYYAŞ DİNSİZ DEDİGİN BİZ GEZİCİLER SİZLERDEN BİN KAT DAHA VATAN SEVERİZ.

CaDaBRa

Kıdemli Üye
16 Ara 2012
2,139
0
malatya

Hep istemişimdir vatanım,allah için savaşmayı.Keşke nasib olsa keşke böyle bişi yapabilsek.

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
BİZ TÜRK DEĞİL MİYİZ??

Hadi kalkın toplanalım gidelim oraya tek tek Şehid olacağımıza toplanıp Vatan'ı mızı koruyalım ...

Orada karısını ******nu bırakıp da Vatan'ı için savaşanlar varken biz neden evde çay için bilgisayar başında oturuyoruz ??

Gidelim alalım kürdünü da lazını da çerkezini de oradaki dış kuvvetler olan şerefsizleri öldürüp gelelim Huzurluca dönelim. ...

Ülkede savaş yok paşam herkesin bir görevi var bu görevini yerine getirmezse bu çark dönmez sen okuyacaksın ben çalişacağim diğeri vatani milleti savunacak...
senin dediğin olay ülke içerisinde savaş çikar güvenlik güçleri yetersiz kalir ve vatanımızı hep birlikte müdafa ederiz...

Eğitimsiz bir kişinin çatişmaya girmesi kadar gereksiz birşey yok buda ayri birşey...

furkan169

Katılımcı Üye
27 Haz 2010
724
3
belirsiz
BİZ TÜRK DEĞİL MİYİZ??

sen burada oturup çalışacan bu ülkeyi tüm dünyaya karşı savunacaksın öle iki it için okulunu bırakıp gidersen onlardan farkın olmaz ama okursan gidip savcı hakim yada siyasi lerden birisi olursun ülkeni en güzel şekilde korursun o asker sırf sen rahat rahat otur evinde çayını iç diye gidip nöbet tutuyor sen rahat edesin diye unutma VATAN için gerekir se can da veririz ama suan sadece okuman en güzel savunmadır

darktimer

Katılımcı Üye
22 Nis 2014
706
0
darkforce
türk ordusu hertürlü terörle başa çıkabilecek güçtedir fakat eksik olan askeri yonetecek bir baş kumandan atatürk olsa terörün t si brak kalmamayı t diye birşey oluşmazdıkeşke donsen atam

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Devlet duzen tertip birlik icin vardir devleti yonetenler hata yapinca sucu devlete ve kurumlara atmak yanlistir Kurtulus savasini veren de Türk ordusudur Kibris harbini kazananda bugun terorist diye hapse atilanda.

Yani ordu ayni ordu ama yönetim baska.

Simdi mantik su sen diyosun ki (buna karsi degilim ama yonteme karsiyim) topu tufegi alip gidelim ben boyle devleti tanimiyorum yapilanlar yanlis diyosun. Peki bi baskasida dediki din elden gidiyor namaz yok abdest yok o da ayaklandi aldi topu tufegi bi baskasi dedi ki ben su gorustenim digerleri hain aldi topu tüfegi o da dustu yola sonra bi baskasi iyi de herkes biseyler pesinde biz neciyiz dedi o da dustu yola sonra ne olur sence??

Şimdi herkesin gorusu dusuncesi farkli senin benim dogru dedigimize bi baskasi yanlis der onlatin dogru dedigine biz yanlis deriz bu bi kisir dongudur. Ama yapilacak en yanlis yontem bolunmektir.

Peygamberimiz bile emir gelene kadar sahabelerin savas isteklerini kabul etmemistir.

Bu konu uzar gider bi yerde haklisiniz ama yontem dogru degil herkes isini hakkina duseni layiki ile yerine getirirse zaten hersey cozulur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.