Neden VİP ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1P3RL

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
370
1
Izmir
http://img.webme.com/***/a/ayhansen42/nyugtgts.gif
nWMddg.png
Öncelikle Herkese Merhaba Arkadaşlar Bu Konuyu Bu Bölüme Açmamın Nedeni Post Kasılmasını Engellemektir.
Şimdi Asıl Konuya Geleyim İzniniz..
Bildiğimiz Gibi Forum İçerisinde Maddiyat Geçerli Her Konuya Yasak veya Asla Açılmamalı İbareleri Söyleniyor Lakin Bunun Diğer Tarafına Bakarsak Her Türlü Maddiyattan Kaçan Forum V.İ.P Üye Sistemini Bünyesinde Bulundurmaktadır.Benim Özel V.İ.P Üyelerinin Her Hangi Biri İle Sorunum Yok Lütfen Yanlış Anlamayın Lakin Foruma Yararlı Olacak Fakat Maddi Durumu Kötü Kardeşlerimizde Var Tamam Belli Başlı Zamanlarda Açılıyor Üyelik Alımları Lakin Bunu Alımların Süresini Kaçıran Kendi Dalında Ustalaşmış Kişilerde Var..İstediği Uygun Zamanda Bir Yorum Bir Konuyu Gördükten Sonra "Bende Bu Fikir Kardeşlerimin Aralarına Katılayım"Dediği Zaman ve Bunun Şansına Üye Alımlarının Kapandığı Zaman Geldiğini Var Sayarsak O Anda Sadece Foruma Girişler Para İle Oluyor Demektir.Üye Alımları Belli Başlı Açılmasına Olumlu Bakıyorum Lakin Bize Güzel Destekleri Olacak Kişilerin Her Zamanda Maddi Konuda Yeterliliği de Olmayabilir.Lütfen Bu Konuda Hem Bana Hemde Benim Gibi Düşünenlere Bir Fikir Verir Misiniz?
Her Türlü Tartışmadan Kaçınalım Bu Sadece Bir Düşüncedir.​

Konu Silinebilir Lakin Düşüncelerimi Aktarmak İstedim Sadece.​

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Vip üyelik sistemi mevcut fakat bireylere almak zorundasınız denilmiyor ki. Maddi durumu iyi olan arkadaşlarımız vip üyelik alabilir. Zaten foruma üye olan arkadaşlar vip üyeliğe geçebiliyor yani üyelik alımlarının açılmasıyla pek bir alakası yok. Normal üyelere göre belirli başlı 3-5 özelliği fazla sadece herhangi bir yetki kullanım haklarına sahip değiller. Ayrıca VİP olduktan sonra benim param var özel üyelik aldım sen fakirsin alamazsın gibi dalavereye düşemezler.

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
934
0
DuckDNS
Bence üyelik alımları aralıklı şekilde devam etmelidir ancak atıyorum benim arkadaşım da çok iyidir ama üyelik alımları kapalıdır, referans linki denen bir sistem olsaydı ben ona atardım ve o da girerdi. Her üyenin rütbesine göre aylık veya yıllık referanslı üye çağırma sınırı da olursa güzel olur bence. VİP üye işi bence de olmamalı, evet kütüphane katkısı deniyor ama onun yerine bir bağış açılır herkes su adrese kitap,erzak vs vs gönlünden ne geçiyorsa temiz ve güzel bir şekilde gönderebilir mı denir herkes de gönlünden geçeni direkt atar. Bence VİP sistemi olmamalı :)

Vip üyelik sistemi mevcut fakat bireylere almak zorundasınız denilmiyor ki. Maddi durumu iyi olan arkadaşlarımız vip üyelik alabilir. Zaten foruma üye olan arkadaşlar vip üyeliğe geçebiliyor yani üyelik alımlarının açılmasıyla pek bir alakası yok. Normal üyelere göre belirli başlı 3-5 özelliği fazla sadece herhangi bir yetki kullanım haklarına sahip değiller. Ayrıca VİP olduktan sonra benim param var özel üyelik aldım sen fakirsin alamazsın gibi dalavereye düşemezler.

Hocam haklısın zaten öyle birşey yapsalar direkt anlık Ban yerler yönetim tarafından ama yani yetkiler ( 3-5 yetki olsa bile ), özel renk vs vs paraya değil emek ve konuya bakılmalı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Hocam haklısın zaten öyle birşey yapsalar direkt anlık Ban yerler yönetim tarafından ama yani yetkiler ( 3-5 yetki olsa bile ), özel renk vs vs paraya değil emek ve konuya bakılmalı.

Çok emek harcayan arkadaşlarımız zaten başvurular sonucuyla yönetime katılıp nicklerini renklendirebiliyorlar. :) Viplere özel odaları görmekten, imza ekleyebilmekten ve renkli nickten başka haklara sahip değiller. Yani bu konuda vip üyenin normal üyeden üstünlüğü bulunmuyor, durumu olan her arkadaşımız alabilir. Durumu olmayan yahut para vermek istemeyen arkadaşlar ise emekleri sonucu yönetime katılabilirler.

Bir çok üyenin foruma kayıt olamaması hakkında ki değerlendirmem ise şudur; arkadaşların kendi şahsi sorunlarıdır. Üyelik alımları açıldığı zaman official sosyal medya hesaplarımız üzerinden ve forum içerisinden paylaşımlar yapılmaktadır. Yani alımları açıpta duyurduğumuz halde üye olamıyorsa vip üyelerin ne sorumluluğu olabilir? :)

Son düzenleme:

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Haklısın askında kardesim.
Çogu yetenekli ve maddi durumları olmayan adamlar uye alımlarıniı kaciriyor.
Ticaret yasak evet vip uyelikde ticarete giriyor ama ,almanız içinde zorlanmıyor.
Düşüncelerin mantıklı geldi bir bakımdan

1P3RL

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
370
1
Izmir
Düşünceleriniz İçin Teşekkür Ederim Arkadaşlar.

Kardeşim Güzel Dedin de Yani 3-5 Özellik Öncelik veya Tolerans da Asteğmen den - Albay Kadar (Eğer Bir Tim'e Katılmamış İse) Bu Özellikleri Elde Edemiyor Yani VİP Olarak Giren Kişi Doğrudan Bu Toleranslara Kavuşurken O Asteğmen Şahıs Belki 1,5 Yıl Sonra Aynı Noktaya Gelecek.Yani 1 Saatte O Hakları Alan Kardeşlerimizde Var Emek Vererek Konuları Araştırarak Ter Döken 1,5 Yılda Anca Alan Kardeşlerimizde Var.

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K

Kardeşim Güzel Dedin de Yani 3-5 Özellik Öncelik veya Tolerans da Asteğmen den - Albay Kadar (Eğer Bir Tim'e Katılmamış İse) Bu Özellikleri Elde Edemiyor Yani VİP Olarak Giren Kişi Doğrudan Bu Toleranslara Kavuşurken O Asteğmen Şahıs Belki 1,5 Yıl Sonra Aynı Noktaya Gelecek.Yani 1 Saatte O Hakları Alan Kardeşlerimizde Var Emek Vererek Konuları Araştırarak Ter Döken 1,5 Yılda Anca Alan Kardeşlerimizde Var.

Destek verdigim konuda bu
Emek :)

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye

1 saatte alan arkadaşımız saatlerce iş hayatında emek vererek alıyor ama, kimse vip üyeliği dedesinin hayrına vermiyor ki. Albay rütbesi zaten yönetime ait bir rütbe yani vip üyelerden daha fazla özelliği bulunuyor. :) Zaten topu topu toplasan 2-3 tane vip üye mevcut. Çok renkli olmak istiyorum diyorsanız stajyer asistanlık kulübü alımları açık, başvurabilirsiniz. Gösterdiğiniz başarı ve emek sonucunda vip üyelerden daha üst konumlarda olabilirsiniz. (Tabii '' emek '' veriyorsanız.)

Son düzenleme:

1P3RL

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
370
1
Izmir

1 saatte alan arkadaşımız saatlerce iş hayatında emek vererek alıyor ama, kimse vip üyeliği dedesinin hayrına vermiyor ki. Albay rütbesi zaten yönetime ait bir rütbe yani vip üyelerden daha fazla özelliği bulunuyor. :) Zaten topu topu toplasan 2-3 tane vip üye mevcut. Çok renkli olmak istiyorum diyorsanız stajyer asistanlık kulübü alımları açık, başvurabilirsiniz. Gösterdiğiniz başarı ve emek sonucunda vip üyelerden daha üst konumlarda olabilirsiniz. (Tabii '' emek '' veriyorsanız.)

Çok Açıklayıcı Yorum Yaptınız Teşekkür Ederim..Konu Renk Olsaydı 1 Özellik Fazla Söylenirdi Lakin Yine de Emekler İle Gelinen Yerlere Para Denk Düşmemeli Teşekkür Ederim.

Slayer49

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,704
0
Sonuna kadar katılıyorum ben buraya çoktan biliyorum ama yaklaşık üzerinden 1 yıl gibi bir süre geçtikten sonra kayıt ola bildim.

VİP ÜYE

Bence olmasın bende vip üye olmak isterim ama zar zor bir pc aldım idare etmeye çalışıyorum yani vip kalksın benim içime oturdu :( ben alamadım diye yalan yok bende beni bilen bilir. açık sözlüyüm zaten fark ettiniz.

hayırlı forumlar :)

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Çok Açıklayıcı Yorum Yaptınız Teşekkür Ederim..Konu Renk Olsaydı 1 Özellik Fazla Söylenirdi Lakin Yine de Emekler İle Gelinen Yerlere Para Denk Düşmemeli Teşekkür Ederim.

Para ile ulaşabileceğiniz son nokta vip üyelik, emek ile ulaşılabilecek son nokta ÜDY. :) Bazı konularda doğrusunuz elbette hak veriyorum. Ama vip üyenin normal üyeden neredeyse hiçbir farkı yok. Sonuçta ÜDY böyle uygun görmüş, buna karşı gelmek bizlerin haddi değil ki..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.