nedenmi türkler sevilmiyor?bukez bir TÜRKTEN

DrBockel

Uzman üye
19 Ağu 2007
1,142
18
im AcaBa x))
Alıntı:

Başka forumlara bakıyorum, yabancılar türklerden nefret ediyorlar çünkü çekemiyorlar yazılmış. Kandırmayın kendi kendinizi, Alında bu oyunu oynayan çoğu Türk ün kendi kendini kandıracak IQ ya ( Bilemeyenler için sölüyorum IQ: zeka seviyesi ) sahip olduklarınıda sanmıyorum...

Şimdi bana diyeceksiniz "sen kimsin lan" Kimmiyim ben?Bir Türk, Ama Oyundaki Türkler yüzünden kendi Türklüğünden utanan bir Türk.Kaç senedir oynuyorum bu oyunu, nerde şerefsizlik orda Türkler, Yanlış anlamayın Türklerin hepsi Şerefsiz Demiyorum, Zaten diyemem, Çünkü değil, %10 gibi bir oranda olsa değil...

Birde şu soruları bir cevaplayın kendi kendinize:

Kaç kere bir yabancı sizi paranızı aldıktan sonra taxi den attı?
Kaç kere bir yabancı attığınız Globallere "Mama F****" Cevabını verdi
Kaç kere bir yabancı Diğer yabancılarla global savaşına girip diğer oyuncuların global kullanmalarına engel oldu? Kullananların globaller anında sayfadan kayboldu?
Kaç kere bir yabancı "Dude give me your item then i will change it to Sosun(itemini ver sosoun yapayım) dedi?
Kaç kere bir yabancı sizi sırf gıcıklık olsun diye guild e alıp attı?
Kaç kere bir yabancı taxinin ortasındaken kendi kendine DC(!!!) oldu?
Kaç kere bir yabancı siz ondan size saldırmamasını rica ettğinizde sizi town a girene kadar 10 kere öldürdü?
Kaç kere bir yabancı Gelip Taxinize Ks yaptı? Üstelik 15 slotun 13 ü boşken?

Cevaplarınız "0 kez" değil diye sevinmeyin, çünkü bu sorular yabacıları (bakın Gavur sıfatını kullanıyorum) yüceltmek için değil, Türkleri yerin dibine sokmak için de değil... Sadece "Yabancı" kelimesi yerine "Türk" kelimesini koyarak soruları cevaplandırın, Sonra da Aradaki farkı düşünün...Düşününki bişeyler anlayabilesiniz...

Şunu söylemek istiyorum Tüm Oyuncu Türk arkadaşlara: Kendinizi istediğiniz kadar rezil edin, Bu kimsenin umrunda bile olmaz, Ama Sakın tüm Türkleri küçük düşürecek şeyler yapmayın, Çünkü buna hakkınız yok...Şunuda unutmayın Yabancılar siz Onlardan güçlüsünüz diye Türklerle ilgili konular açmıyor...

Bir Türk

ALINTI

MEHMET@GÜL

Katılımcı Üye
27 Şub 2008
676
10
Denizli_BB
evet kardeş haklısın konun süper zamanında biz dünyanın 4.3nü almışız herkes bilir türklerin nekadar zeki çevik akılllı cesur olduğunu bu yüzden kimse bizi cekemez bu vatan bu topraklar bizim nasip olursa dahada gelişmiş dahada güçlü bir ülke olucaz çok yakında emeğe saygı

hilo38

Üye
7 Nis 2007
76
0
Haklisin kardes

Saol Yine Hatirlattigin icin.

Milletin aklina Türk deyince Dolandirici falan filan gelio.
Olmaz yaw, Insan ayda birkere Giciklik yapa bilir ama Durmadan
her gün degil Tabi.

Birsey demek istiorum Burda denilenleri Yabancilarda yapior
ve Türkler yapinca Bomba patlior.

Türkler yapmasin onlar yapsin.
Rezil olan onlar olacak.

bluecate

Katılımcı Üye
13 Ağu 2007
441
2
bursa
ıns yapanlar da dosru soluyon dıye cevap yazmlar
arkadas ne kladar hatırlatırsan hatırlat bı yıne boyle gıder
decam etmeyeyım yoksa cok fena laflar soylerım gıbıme gelıyo

KurtCobain

Yeni üye
27 Şub 2009
3
0
bunlara siz taxi yaparken beleş kasmadıınız için sizi engellemek üzere 100defa pt veya exc gönderme,ana bacı sövme,sağdan soldan moobları kastıınız adamların üzerine yönlendirerek öldürtme yada iyi gününüze denk geliğ beleş kastıınızda her gün defalarca pm atıp kas kas die cılkını çıkartma kasmayınca sövmeyi de ekleyelim:D

alexemre

Üye
5 Ocak 2007
78
6
Birakin bu avrupa YALAKALIGINI

Sizin gbi zihniyetli insanlar bir milleti sanal ortamda ancak kotuler
sen hic yurtdisinda yasadinmi?
kac tane ulkeye gittin?
kac tane dil biliyorsun ?
Ac kaldiginda sana sadece turklerin eli dokundugunu fark ettinmi hic?
Irkcilarin saldirisina ugradiginda 60 yasindaki teyzenin sana yardim ettigine hic sahid oldunmu ?
Aldigin yeni arabanin ertesi gun camlarinin sadece kizkanclik yuzunden kirildigina hic sahid oldunmu ?
1 cent eksik oldugu icin Amerikada otabusden atilanlara hic sahid oldunmu?
sen bir avrupa ulkesine giderken uzerindeki haserelerin icin hayvan gibi ucagin icinde ilaclandinmi?
Birakin bu avrupa YALAKALIGINI serefsizlik kendi oturdugun dali kesmektir sen o kesenlerden biri olabilirsin ona birsey demem
Burda 5000 yillik tarihi olan bir millete serefsiz demeye hakkin yok OLSA OLSA O SEREFSIZLIK SANA AITDIR
Sen o kadar serefliysen serefsiz dedigin dili kullanma burda yazma git sereflilere yalakalik yap
Biz yuce bir milletiz aramizdaki kahpe evlatlarina ragmen

Son düzenleme:

dunkof0sman

Yeni üye
17 Ağu 2008
8
0
arkadaŞim kusura kalma ama benİ Çok kazikliyan oldu hele yabanci dİordunuz yanimda love fİlİstİn grandi varken janganin ordan dw nİn oruya kadar kovaliyanlar oldu
ksyİ birakmiolar zaten ve sn gel bİ romede oyna yavurlar nasil globallaŞiolar
kaÇ kere allaha sÖven oldu yanİ snde tÜrklerİ kÖtÜlÜosun ama o %10 oranini bİraz cikar bnce bn sana Şunu dİyeyİm onlar bİzden beter haberİn olsun sana bunu dİorum yalansa yalan deĞİn

ısmaıl12

Üye
7 Mar 2009
110
0
valla sonuna kadar hakılıar 1 hafta önce yapancıın birle konuştum konuştuma bişman oldum adam a türküm dedim adam bana türklerden nefret ediyorum yazıdı durum bu kadar kötüü...!!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.