Nedir Bilirmisin ? Sensiz Yaşamak...

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Ne acıdır bilirmisiniz insanın sevdiğinin yanında olmaması uzatması ellerini boşluğa,seslenmesi sozsuzluğa.Tam işte sevdim deyip sevindirirken onun uzaklığıyla mahvetmesi.Sormazmı bu yürek nerde sevdiğim diyerekten seni aramazmı her yürekte...

İstemezmi hiç konuşurken sıcaklığını hissetmeyi acıtmazmı içten içe yüreğimi,kahrolmazmı her geçen gün sensizliğin sessizliğinden.Her gün ağlayıp ortaya çıkan yalnızlıktan sonra neye yarar böyle sevmeler.Aşk ayrılık,aşk acı,aşk hüzün yok yok olamaz aşk mutluluk ama seninle birtanem...

Neden zordur sevdiğine kavuşmak,ben iztemez miyim gözlerinin içine bakarak seni seviyorum demeyi

uzak bir ülkeden söylesem seviyorum seni diye duyarmısın? söylediklerimi duysan bile hissedermisin yüreğimdeki bu sevgiyi..Hep düşündüm bu aradaki özlem sevgiyi azaltırmı diye,HAYIR bende azaltmadı hiçbirşeyi hergeçen gün birikti çağlayanlar gibi oldu....Şimdi durmuyor içimde,çıkıp herkesin önünde seviyorum sadece seviyorum demek geliyor

Sana olan sevgim o kadar büyükki şimdi sen yokken bile seni yaşayabiliyorum bu koca şehirde.Tek başıma.Nereye kadar dayanırım bilemiyorum.

Sadece Seni çok Seviyorum...........

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.