NEO34 virüs yayma scripti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ciento

Katılımcı Üye
6 Tem 2013
271
0
Ellerinize sağlık çok güzel ve yararlı olmuş çok teşekkür ederim saygılarımla

oney31

Katılımcı Üye
25 Ocak 2012
483
0
Microsoft®
üstad dediklerini yaptım çok yararlıda kendi pc imde denedim olucakmı diye bilgi geliyor arkadasıma atıp denedim bilgiler karşıdan gelmiyor ?

ILoveOoov

Yeni üye
4 Eki 2013
1
0
selam arkadaşlar bir konuda yardımınızı alabilirmiyim;
Yurt dışından bir ürün getiricem ve bu ürünü estetik merkezindeki müşterilere satıcam.
gittim estetik merkeziyle görüştüm sadece bir tane kılın yüzünden sinirlenip çıktım.
Bazen beş para etmez insanlar sebebiyle insanların işleri olmuyor olsun her işin bir çaresi vardır.
şimdi bana bir est. merk. serverina girip ordaki datayı alabilecek bir arkadaş lazım .
ücret+laptop vericem özelden pm atılırsa sevinirim.
(bu msjı bir kaç topice attım arkadaşlar)

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Allah Senden Razı Olsun Teşşekür'ünü Verdim :)

Amin :)

Harika ya :) Elimde bir virüs olaydı hemen kullanırdım.Varsa bununla ilgili bir konu bana mesaj at yada mesajımı alıntı yaparak yorum at ;)

http://www.turkhackteam.net/trojan-ve-virusler/930881-asistanlik-serefine-neo34-virus-yayma-scripti-v2.html Buyur dost :)

Ellerinize sağlık çok güzel ve yararlı olmuş çok teşekkür ederim saygılarımla

bişeydeğil :)

EaHacker

Yeni üye
11 Eki 2013
1
0
Kardeşim facede bir eklermisin /iletişim adresi vermek yasak -SiPaHi- / acilll sormam gereken birşey var lütfen !

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.