Nerden Başlamalıyım ?

MyFuture

Yeni üye
23 Ağu 2017
32
0
RizeLeee :)


Merhabalar, Bilgisayara ve Yazılıma her zaman ilgim olmuştur. İlk Bilgisayar 30 ton ve Nasıl yapıldığı donanım, Yazılım kısmı beni hep hayrete düşürmüştür.Teknoloji hep ilgimi çekmiştir özellikle DONANIMA ne yapacağını söyleyen Yazılıma. Bu İlgim beni Yazılım Mühendisliği MEsleğini seçmeye Götürmüştür. Şuan Bu Yazılım Hackerlık Hakkında gerçekten Bir şeyler Öğrenip Merakımı ve Ülkeme vermek istediğim faydaları yapmak istiyorum. Herkes Mühendislerin iş bulamadığını ve Olmamam gerektiğini söyledi.Ben o sözler Üzerine işsiz kalsamda bu mesleği yapacağım dedim. Şimdi Bir şeyler Öğrenmek İstiyorum ve Nerden Başlıyacağım gerçekten kafamı karıştırdı. Temel Başlıkları Öğrendim Ve bunları internette araştırdım ve alacağım kitapları belirledim. Yazılım, Ethical Hacker, Network bilgisi gibi. Ama İlk Hangi kitabı alacağım nerden öğrenmeye başlıyacağım gerçekten kafamı karıştırdı ilk neyi öğrenmem gerekiyor? Lütfen,Nerden Başlıyacağımı Yazarmısınız ? Bu işi gerçekten istiyorum.
 

Tobi

Yeni üye
20 Ağu 2017
45
0
ilk olarak programlama öğrenip sonrasında network ü sonrasında da işletim sistemlerini öğrenmen gerekiyor zaten sonrasında devamı gelir.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.