Nerden Başlamalıyım

07zafer

Üye
20 Tem 2012
138
0
Merhaba arkadaşlar

Öncelikle iyi formlar
Ben basit bloglar veya siteler vb şeyleri hacklemeye başlamak istiyorum
Nerden başlamamı tavsiye edersiniz
:RpS_blushing:

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
Bunlar boş adam işleri,ama konuyu trollememek bakımından tavsiyemi veriyorum.

Ne yaptığını anlaman bakımından,Php öğrenmeye bak,veya her hangi bir web dili.
Amacın Web Hack yapmak ise.Mantığını anlayınca dillerin,sonra hack programlarını kullanmayı öğren.
İyi bir hacker olmak için programlama bilgisi olması lazım değil,ama bilmen her zaman artıdır.

Mesela uçak mühendisleri,çok iyi uçaklar üretebilir,ama o uçakları kullanacağı anlamına gelmez,o uçakları pilotlar kullanır.

Mesela Hackerlik için inandığın bir ideolojin,felsefen olmalı.
Eğer zevk,ego için yapacaksan lamer olur kalırsın.

Hackerlikte böyledir.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.