Nerden kasa toplamak mantıklı ?

h2k2n

Uzman üye
30 Ağu 2007
1,004
2
Pentagon
sa iyi aksamlar 4 5 bin tl arası kasa toplıcam ama vatan dan mı media markettenmi veya başka bilindik bi yer varmı nerden toplasam acaba vatan falan cok kazık diyolar lütfen yardımcı olurmusunuz

BeatSnow

Katılımcı Üye
7 Mar 2016
470
5
Hocam bence vatan bilgisayar. Cünkü buyuk isletmeler size her konuda daha iyi yardimci olacaktir. Bende ordan aldim. Bozuldukca garantiye veriyorum yenisi geliyor :D

h2k2n

Uzman üye
30 Ağu 2007
1,004
2
Pentagon
Hocam bence vatan bilgisayar. Cünkü buyuk isletmeler size her konuda daha iyi yardimci olacaktir. Bende ordan aldim. Bozuldukca garantiye veriyorum yenisi geliyor :D
kaç paraya topladın sorması ayıp ve ne zaman

Ankara da var İstanbul da var mı bilmiyorum maalesef :) Vatanla fiyat karşılaştırması yapın derim bu firmalar da zaman zaman ucuza bulunuyor
bi bakıym saolasın

ilk defa duydum itopya güvenilirmi?

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Merhaba,

Vatan bilgisayardan toplayabilirsiniz. Fiyatlar standart fiyatlardır çok nadiren yüksek fiyat oranları gözükmektedir.

Bunun yanında Sinerji bilgisayarda da indirim zamanlarında iyi bir sistem toplamanız mümkün yalnız indirim zamanları sinerji bilgisayardaki stoklar neredeyse tamamen tükeniyor. Hızlı davranmak lazım.

İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.