Nerede O Eskiler Selam Olsun

Ghost-TR

Üye
21 Nis 2015
78
5
Selamın aleyküm arkadaşlar uzunca süredir buraları ziyaret etmiyordum. Baya bir şeyler değişmiş. Zamanında akıncılar adı altındaki ilk ekiplerdendik, bir çok iş yaptık. Bizi tanıyan herkese selam olsun. Şuraya da anılardan bir kaç link bırakayım belki hatırlayanlar olacaktır.

deadofmage42

Katılımcı Üye
21 Tem 2007
963
19
Sana cesaret vermesin çaresiz kalışım
Şimdilik çok güzelsin ve sen kazandın
Birgün pişman olup beni ararsın
Unutma ben o artık eski ben değilim :)

ygit_1298

Yeni üye
20 Ocak 2023
23
8
Selamın aleyküm arkadaşlar uzunca süredir buraları ziyaret etmiyordum. Baya bir şeyler değişmiş. Zamanında akıncılar adı altındaki ilk ekiplerdendik, bir çok iş yaptık. Bizi tanıyan herkese selam olsun. Şuraya da anılardan bir kaç link bırakayım belki hatırlayanlar olacaktır.

özledik sizi nerelerdeydiniz kaç zamandır gelmeniz iyi oldu ve ayrıca başarılarınızın devamını dilerim helal olsun

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Neden yorgunsun sorusuna cevap aramaktan ve bunu sormasınlar diye gülümsemekten yoruldum."

- CEMAL SÜREYA -

AwiR

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
503
211

Aleyküm Selam Hoş Geldin.

ygit_1298

Yeni üye
20 Ocak 2023
23
8
Buradayız başgan sen nerelerdesin
bir sorum olcak neden o adamın resmi pp yaptın acaba kürtlere karşı bi sıkıntın mı var yoksa sadece soruyorum yanlış anlamayın

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Neden yorgunsun sorusuna cevap aramaktan ve bunu sormasınlar diye gülümsemekten yoruldum."

- CEMAL SÜREYA -

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,722
3,675
23
Ankara
bir sorum olcak neden o adamın resmi pp yaptın acaba kürtlere karşı bi sıkıntın mı var yoksa sadece soruyorum yanlış anlamayın

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- CEMAL SÜREYA -
sevdiğim birisi ve kimin ne pp yaptığı kimseyi pek ilgilendirmez efenim en yakın arkadaşım bir Kürt bu sebepten dolayı ideolojik sorunlar çıkartacak tartışmalardan kaçınmanızı öneririm
+ olarak konu altında tartışma çıksın istemem sorun veya sorunuz varsa dm yoluyla bana ulaşabilirsiniz

ygit_1298

Yeni üye
20 Ocak 2023
23
8
sevdiğim birisi ve kimin ne pp yaptığı kimseyi pek ilgilendirmez efenim en yakın arkadaşım bir Kürt bu sebepten dolayı ideolojik sorunlar çıkartacak tartışmalardan kaçınmanızı öneririm
+ olarak konu altında tartışma çıksın istemem sorun veya sorunuz varsa dm yoluyla bana ulaşabilirsiniz
Peki

*Eroğlu

Katılımcı Üye
4 Tem 2013
847
160
İstanbul

Hoşgeldin yiğidim, daha eskilerden selam olsun :) özletme kendini

Ghost-TR

Üye
21 Nis 2015
78
5
Biz buradayız, asıl sen neredesin :D

Sana cesaret vermesin çaresiz kalışım
Şimdilik çok güzelsin ve sen kazandın
Birgün pişman olup beni ararsın
Unutma ben o artık eski ben değilim :)

Ve aleykum selam, buradayiz 👋

özledik sizi nerelerdeydiniz kaç zamandır gelmeniz iyi oldu ve ayrıca başarılarınızın devamını dilerim helal olsun

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- CEMAL SÜREYA -

Tekrardan aramıza hoşgeldiniz 🙂

Aleyküm Selam Hoş Geldin.

Buradayız başgan sen nerelerdesin

Hoşgeldin yiğidim, daha eskilerden selam olsun :) özletme kendini
Cümleten hoş bulduk eyvallah ne var ne çok 🙂 nasılsınız bakalım

enkidum

Üye
12 Ağu 2010
100
25
Aleykümselam, hoşgeldiniz.Dünya değişiyor, herşey gelişiyor.Teknolojinin hızına ayak uydurmakta zorlanıyoruz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.