Nereden Başlamalıyım.

UNUTAMAMASLA

Yeni üye
1 Haz 2019
0
0
merhaba arkadaşlar ben yeni başlamak istiyorumda yazılım/program dilleri arasında kararsızım android uzerıne uzmanlaşmak istiyorum link yoluyla
virusle telefonu yonetme galeriye wp ye girme kısaca ele geçirme lakin nerden başlasam karar veremedim bi yardım edebilirmisiniz. android için hangi programları kullanmalı ve dillerini ögrenmeliyim. yazılım bilgim 0 :mahcup yolum daha çok uzun :siritan:siritan şimdiden teşekkür ederim.

Roaxy

Üye
5 Eyl 2019
54
0
Açıksa daha çok yolun var dostum resmi bir yerde çalışmak istiyorsan C dilini ögrenmen senin için daha kolay olacaktır

UNUTAMAMASLA

Yeni üye
1 Haz 2019
0
0
haklısınız demesi kadar kolay olmuyor lakin zaman ve azimle olucagına inanıyorum gonderdıgınız linkte bağlantı eklerı yok ve Google-Android için arama kısmına yazdığımdaysa bilgilendirici birşey bulamadım

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
Android için öncelikli olarak Kotlin ve Java öğrenmelisiniz. Bu dillere hakim olursanız her türlü uygulama yazabilirsiniz.
Ancak Türkiye' de IOS yazılımcı açığı bir hayli fazla. Bu nedenle Swift öğrenmenizi öneririm. Çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

UNUTAMAMASLA

Yeni üye
1 Haz 2019
0
0
Android için öncelikli olarak Kotlin ve Java öğrenmelisiniz. Bu dillere hakim olursanız her türlü uygulama yazabilirsiniz.
Ancak Türkiye' de IOS yazılımcı açığı bir hayli fazla. Bu nedenle Swift öğrenmenizi öneririm. Çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

işte aradığım cevap ya cok teşekkur ederim saolun. :siritan

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
Javadan başlamayın öncelikle. BU KURSU satın alıp, kursu bitirdiğinizde istediğiniz uygulamayı yazabilecek seviyeye gelirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.