net framework XP ÇALIŞTIRMA VE YÜKLEME

ByHaso

Üye
9 Tem 2013
104
0
AFYON
ARKADAŞLAR BENİMDE BAŞIMA GELDİĞİ GİBİ NETFREMEWORKU ÇALIŞTIRAMADIM YÜKLEYEMEDİM UZUN BİR SÜRE SONRA ÇOK ARAŞTIRDIM VE BAZI EKSİKLER VARMIŞ ONLARI PAYLAŞIYORUM
1. http://www.mscozum.com/fixes/allupdate.zip adresinden Allupdate.zip dosyasını bilgisayarınıza indiriniz ve bir klasöre çıkartarak içindeki allupdate.bat dosyasını çalıştırınız.

2. .net framework temizleme aracı (http://www.mscozum.com/fixes/dotnetfx_cleanup_tool.zip) ile bilgisayarınızda yüklü olan tüm .net frameworkleri kaldırınız.

3. Microsoft® .NET Framework Sürüm 1.1 Yeniden Dağıtılabilir Paketi ürününü Resmi Microsoft İndirme Merkezi'nden indirin linkinden Microsoft® .NET Framework Sürüm 1.1 Yeniden Dağıtılabilir Paketi indiriniz ve bilgisayarınıza kurunuz.

4. Download Microsoft .NET Framework 1.1 Service Pack 1 from Official Microsoft Download Center linkinden Microsoft .NET Framework 1.1 Service Pack 1 Paketi indiriniz ve bilgisayarınıza kurunuz

5. Download Microsoft .NET Framework 3.5 from Official Microsoft Download Center linkinden Microsoft .NET Framework 3.5 Paketi indiriniz ve bilgisayarınıza kurunuz.

6. Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 ürününü Resmi Microsoft İndirme Merkezi'nden indirin Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 Paketi indiriniz ve bilgisayarınıza kurunuz.

7. Microsoft .NET Framework 4 Güvenlik Güncelleştirmesi ürününü Resmi Microsoft İndirme Merkezi'nden indirin adresinden bilgisayarınıza uygun olan KB2539636 numaraları güncelleştirmeyi bilgisayarınıza indiriniz ve kurulumunu gerçekleştiriniz.

8. Microsoft .NET Framework 4 KB2468871 ürününü Resmi Microsoft İndirme Merkezi'nden indirin linkinden bilgisayarınıza uygun olan KB2468871 numaralı güncelleştirmeyi bilgisayarınıza indiriniz ve kurunuz.

9. Microsoft .NET Framework 4 Güvenilirlik Güncelleştirmesi 1 (KB2533523) ürününü Resmi Microsoft İndirme Merkezi'nden indirin linkinden KB2533523 numaraları güncelleştirmeyi bilgisayarınıza indiriniz ve kurunuz.

VİRÜS TOTAL İSTEMEYİN ZATEN MİCROSOFTUN SİTESİNDEN PAYLAŞIYORUM :D:D

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.