Net Hızımda Sıkıntı(Yardım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DisasteR55

Yeni üye
31 Eki 2011
44
0
Merhaba THT.8 mbps doping kullanıyorum geçen ay indirme hızım 1 mb iken bu ay 400 kb anca kotam boş iken de aynı.Sınırsız internet kullanıyorum.Ödeme bildirimleri önceden internet sayfamda gözükürdü fakat artık hiç öyle olmuyor.Kotam boş olduğu halde internetimde sıkıntılar olabiliyor indirme hızında ve gezinmede.Yardımcı olursanız sevinirim.İyi forumlar.

occibital

Katılımcı Üye
10 Şub 2011
759
3
kardeş ttnet hepten işin suyunu çıkardı bnm tavsiyem ttnet ten çıkmak ben öyle yapcam başka çözüm olcağını sanmıyorum..

DisasteR55

Yeni üye
31 Eki 2011
44
0
Şöyle bir durum olduğunu öğrendim.Bir süre sonra kullandığınız adsl ttnet yada başka biri net hızınızı sonradan bile bile düşürüyormuş.Bilemiyorum artık.

DisasteR55

Yeni üye
31 Eki 2011
44
0
Müşteri hizmetleri diyorki bağlantınız desteklemiyor.O an bir sinirlendim ağzıma ne geldiyse söyledim.1 ay öncesine kadar desteklerken şimdimi desteklemiyor dedim.Falan filan saydırdım.

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
6
-29. Galaksi
Bu gibi durumlarda önceliğiniz bağlantıları kontrol etmek sonrasında tüm cihazları yeniden başlatmak olsun modem pc eğer yine bir artış yoksa

Arayın müşteri hizmetlerini sorununuzu güzel güzel anlatın ( tabi çözüm gelmeyecektir ] o halde b planı gecenin bir yarsı arayın o zaman hallolur oda olmazsa son koz biliyosunuz onu .... :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.