net yavaşladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xXxRMxXx

Kıdemli Üye
27 May 2010
2,427
1
Cehennemin orta yerinden://
.ADSL Hızını %25 Arttırın... Kesin Sonuç

Normalde Adsl hızımız %80 le çalışır, Windows bu bağlantının %20'sini varsayılan kendi işlemleri için ayırır ve bunu %100 yapma yolu var.Adsl hızını %20 arttırmak istiyorsanız şu adımları izleyin...{SADECE Windows
Xp Professional kullanıcılarına}

Başlat >çalıştır >gpedit.msc >bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >ağ >Qus paket zamanlayıcısı >ayrılabilir bant genişliğini sınırla >etkin >bant genişlik sınırı = 0 >uygula >tamam'a basın...

Ben denedim işe yarıyor.Internet MSExpLorer da sayfaların daha çabuk yüklendiği farkedilir derecede...Umarım işinize yarar

etel

Yeni üye
17 Ağu 2010
11
0
4 mgbt kadar kıstlama yk dostm kaç aydr hızım bole yeni oldu bu hız düşüşü modem rest işe yarmz xxxrmxxx dedgn işlem 10 bilemdn 20 kb hızlandırır 220 kb indiriydm normal de 25 kb suan

Son düzenleme:

PunteR

Üye
13 Eyl 2010
66
0
Rapid Canavarı
8 Mbps Limitsiz Kullanıyorum. Şuan ki Hızım 2 Mbps. TTNET'i Aradım ve Konuştum. Gün İçerisinde Düzelicek Diye Bilgi Verildi. Ama Aradan 3 Hafta Geçti, Hala Bi Düzelme Yok. Gelecek Ayda Düzelmez İse Tekrar Arayacağım. Sen Yinede Bi TTNET'i Ara Konuş.

mete_burak

Üye
12 Tem 2010
64
0
bende de var o sorun 8mbps limitsiz kullanıyorum bende ttnet ten hız testi yaptım ama sonuç o,800 civarlarında.aradım bende int hızım düşük dedim bakalım dediler modem aç kapa.tamamlandı dediler yine aynı yine aynı.ne olcek bu ttnet yaw...

v3nomtR

Kıdemli Üye
23 Şub 2010
2,688
0
İstanbul
hangi indirme sitesini kullandığınada baplı mesela torrent en iyi örnek noRmaL biR toRRent vaRdır birde zamunda vaRdır ama azmunda dah iyi ineR ve torrent yeRine flashget veya toRRent okuyabilen hızlı indiRme yöneticiLeRi gibi..ama bunu öRnek oLaRak veRdim mesela rapittide premium oLmadığın için sana tam hız veRmeyebiLiRLeR...

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,790
0
Ankara
ilk başta ıpnı deqiştir(bilgisayar bölümünde paylaştım bakabilirsin) sonra pcni kapat ve modem fişini çek 3-4 dk bekle qeri fişi tak en azından birazda olsa hızlanır msela 80 mb int varsa 110 100 mb ye kadar çıkarır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.