netcad 5.1 crack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tusuba33

Yeni üye
26 Şub 2008
2
0
arkadaşlar ben haritacıyım sizin gibi pc de profösör değilim sizden ricam bu netcad 5.1 yeni versiyonun crack olayını çözmeniz inanın milyonlar size minnettar kalır. teşekkürler.

erselgym

Yeni üye
15 Ağu 2009
9
0
Yok mu bu işin ustesinden gelicek bi delikanlı cracker. Buyuk ihtimal bizde yokturda varsa yabancı sitelerden bu işi halledebilcek arkadaşta çok dua alır ha ustune yemekte ısmarlıoruz baklava kunefe cabası:)

erselgym

Yeni üye
15 Ağu 2009
9
0
Admin arkadaştan bi mesaj aldım kendisine cevap atmak istiyordum ancak 40 mesaj olmadan özel mesaj atılamiyormuş, mail adresi falanda bulamayınca mesajına burdan cevap atmak zorundayım. Admin dostum mesajı okuyunca silersen bi problemde olmaz sanırım.

Kendisi demişki;
arkadasım 3 4 arkadas bu siteye üye oluyorsunuz biri bir konu acıyor istekte bulunuyor sanki sizlerin haberi yokmus gibi arkasından sizlerde konuya yorum yazıyorsunuz sizinde ihtiyacınız oldugunu söliyorsunuz aslında ihtiyacınız var yok deil eminim ama birbirinizi tanıdıgınızdan bu konuyu anlasmalı actıgınızdanda eminim ve su kullandıgın cümle istersen önce adam ol hem bu sitedeki elemanlardan istekte bulunuorsun hemde onlara bu sekilde bi terim yapıyorsun mademki bu işlerden anlamıorsun (yukarıdaki alıntı yaptıgım cümlendede bu anlasılıor) o zaman fazLa konusmayacaksın önce sen hacker ile cracker arasındaki farkı bir ögren sonra bir cracker sitesi bul ve kırdırmak istedigin programın download linklerini onlara ver.. ama sunuda söyliyeyim kimse hayrına kırmaz bu programı =) bide buradaki kadar sivri dilli olursan hiç hiç kırmazlar..

Birincisi cidden haberim yok, konuyu açanı tanımam. Siteyi karalamak kötülemek gibi bir amacım yok böle bi amaca zerrede ihtiyacım yok buradan bizde faydalaniyoruz sonuçta.

İkincisi programa gerçekten ihtiyacım var, ben inşaat mühendisiyim vista 64bit kullanıyorum ve bende netcadin diğer versyonları çalışmıyor.

Üçüncüsü mesajımda herhangi bi hakaret falan yok, aslında biraz hırslandırma amacıyla söylenilen bir sözdü fazla abartmışsın. hacker cracker farkından bahsedilmiş, şimdi ben bu farkı biliorumda sen yukardaki daha onceki mesajlarımı okuma zahmetinde bulunmadan bu ithamda bulunmuşsun. Şimdi az yukarı çık goruceksin o mesajımıda. Hack team olarak kastım forumu kullanan yapan emeği geçen herkese genel anlamda kullanılmış bir sözdü (sitenin isminden dolayı) ve sölediim gibi amaç hırslandırmaktı birilerini kırdıysak affola.

Dördüncüsü bende hayra iş yapın demedim yine yukarıdaki mesajlarımı okursan yemek tatlı sözleri verdim, sözümünde arkasındayım. halledebilcek arkadaş çıkarsa duyurulur:)

Son olarak bunu burdan yazmak istemezdim ancak sana başka türlü ulaşamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.