Netflix film dizi öneri

eyup123321

Yeni üye
18 May 2018
30
0
Netflixim dün bitti bitmişken bi dizi ve film sıralaması yapayım yeni bitane bulunca bulabilince yorumlarda belirttiginiz dizi filmlere bakıcam Herturlu diziler izlerim ama encok suc diziler ilgimi cekiyor birde twd tarzı diziler yorumlarınızı bekliyorum bide hemen bulabilceğim netflix hesaplsrı varsa ozelden atabilirsinz şimdiden teşekkürler

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Suç temalı diziler seviyorsan;
Prison Break, Breaking Bad, Lucifer

Dedektif tarzı seviyorsan;
Sherlock Holmes serileri

Aile zorluk vs seviyorsan shameless izleyebilirsin netflixde orjinali var fakat USA versiyonu daha güzeldir.

xdelifx

Yeni üye
14 May 2019
5
0
İstanbul
How ı meet your mother 9 sezon ve asla sıkılmadan izlersin dostum
Prison break, Peaky blınders, Sherlock holmes, baby, lucifer, daybreak, trınkets. Bunlar izlediklerim hepsi güzeldir.
izlemediğim ama güzel olarak duyduğum şunlar var dark, the 100, lcdp, you, elite, rıverdale aklıma bu kadar geldi :))

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
Kurtlar Vadisi izle. Ne netflix lazım ne bişi aç youtubeyi miss gibi. Fena sarıyor. 2 günde 12.bölüme geldim.

Jevis

Yeni üye
4 Ocak 2020
16
0
Lucifer , La Casa De Papel , Dark bu önerdiğim 3 dizi birbirinden çok bağımsız ama harika dizilerdir :)

SakaTeam

Yeni üye
4 Eyl 2019
0
0
The Witcher* , How I Met Your Mother* , How to Sell Drugs Online: Fast , Elite , Rick and Morty* , The End of the F***ing World* , The 100 , Prison Break* , Bodyguard , Avatar: The Last Airbender* , Stranger Things , Love, Death & Robots , The Punisher , The Umbrella Academy , La casa de papel , 3%

Netflix harici
Mr. Robot* , The Mandalorian* , Person of Interest* , Fringe * , Game of Thrones , Death Note

Çoğunu izlemiş olabilirsin ama benim izleyip cok beğendiğim diziler bunlar.
* En Çok beğendiklerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.