Netflix hesabını nasıl bu kadar ucuz satıyorlar?

rufiqcavadov

Katılımcı Üye
21 Eyl 2019
917
139
Merhaba. Gerçekten merak ediyorum. Azerbeycanda çok ucuz Netflix hesapları satıyorlar. Hatta 1 yıllık falan filan. Bunu nasıl yapıyorlar?

K3D

Katılımcı Üye
1 Mar 2021
629
555
30
root
İyi de bu hesapları nasıl çalıyorlar ve nasıl kuılanıyorlar ve hangi program?
Silverbullet ve Config ile yapılan bir işlem. Fakat önermiyoruz, kimsenin ekmeğinde gözünüz olmasın. Helal, anlınızın teriyle kazandığınız paranızdan bir kaç lirayı verin mecraya. Rabbim affetmez bunun günahını. İyi forumlar...

rufiqcavadov

Katılımcı Üye
21 Eyl 2019
917
139
Silverbullet ve Config ile yapılan bir işlem. Fakat önermiyoruz, kimsenin ekmeğinde gözünüz olmasın. Helal, anlınızın teriyle kazandığınız paranızdan bir kaç lirayı verin mecraya. Rabbim affetmez bunun günahını. İyi forumlar...
Yok sadece bilgi amaçlı diyorum efendim. Çünkü bazı şerefsizler söylemediler bunu bana. Ben birşey öğrenmeyi seven insanım. Zaten alsam bile kendime ait alırım. Birşeyi öğrenmek kötü birşey değil şayet o şey kötü bile olsa. Ama yeterki, kullanmayasın.

K3D

Katılımcı Üye
1 Mar 2021
629
555
30
root
Yok sadece bilgi amaçlı diyorum efendim. Çünkü bazı şerefsizler söylemediler bunu bana. Ben birşey öğrenmeyi seven insanım. Zaten alsam bile kendime ait alırım. Birşeyi öğrenmek kötü birşey değil şayet o şey kötü bile olsa. Ama yeterki, kullanmayasın.
Forum içi ufak hakaret olsa bile yasaktır. Kutlu geceler....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.