Netflix üyeliğiniz bu cihaz ile kullanılamaz hatası?

Reborn26

Üye
13 Ocak 2018
75
2
Herkese merhaba elimde Turkcellin verdiği android tv var fiber olmadığı için tv+ ready verdiler normal android tv lerle aynı arayüz herşeyi aynı fakat içerisinde amazon prime ile netflix gelmiyordu play storedede çıkmıyordu bende apk kurmaya karar verdim prime kurdum çalıştı fakat netflix apk kurdum hesabıma girdim filmler diziler geldi fakat herhangi bir dizi film açtığımda üyeliğiniz bu cihaz ile kullanılamaz hatası alıyorum bunu nasıl düzeltirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
1
113
3301/1.1.ano
Cevap: Android TV Netflix (TV+ Ready)

Reborn26 cihazın belirli lisansları eksik olabilir cihaz adının yanına nasıl lisanslanır diye yazarak aratabilirsin gerçek bir lisans kırıcı bu sorunu kolayca çözebilir ama eğer internette doğru şeyi bulamazsan yapacak bir şey yok yüksek ihtimalle lisans sorunu diye düşünüyorum çünkü bu cihaz da kullanılamaz diyor yani diğer cihazlarda hesabına girebiliyorsun inşallah yoksa indirdiğin apk bir trojen dir ve o apk sayesinde bir saldırgan senin hesabı çalıp seni engellemiş de olabilir lisans mevzusunu araştır

iyi forumlar..

noktalıvirgül

Deneyimli Moderatör
17 Kas 2020
924
2
513
Merhaba, yaklaşık 1-2 hafta önce Netflix'in üye olmayanlar tarafından izlenilmesini engellemek için çalışma başlatacaklarının haberi yayınlanmıştı. Uygulamaya geçtilerse bu sebeple açılmadığını düşünüyorum
İyi forumlar

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
11
1,151
localhost/e8
Herkese merhaba elimde Turkcellin verdiği android tv var fiber olmadığı için tv+ ready verdiler normal android tv lerle aynı arayüz herşeyi aynı fakat içerisinde amazon prime ile netflix gelmiyordu play storedede çıkmıyordu bende apk kurmaya karar verdim prime kurdum çalıştı fakat netflix apk kurdum hesabıma girdim filmler diziler geldi fakat herhangi bir dizi film açtığımda üyeliğiniz bu cihaz ile kullanılamaz hatası alıyorum bunu nasıl düzeltirim ?

Merhaba,
Geçenlerde Netflix Güncellemelerden Bahsetmiş idi. belki onla alakalı olabilir ama büyük bir ihtimalle Cİhaz Kullanım Sayısı Fazladır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.