Çözüldü Netflix Üyelik Sorunu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,650
183
22
Shawty
Merhabalar herkese. Netflix i ilk ay ücretsiz olarak kullanmak için üyelik oluştur seçeneğini kullandım girdiğim her bilgi doğru fakat kullanılan kart geçersizdir diyor her seferinde. Kart olarak ininal kart kullanıyorum, MasterCard olarak geçiyor. Şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
625
5
AZ,Lenkeran
hocam banka karti olucak ve ben sana yabanci benim olmayan sadece site acigi olan cc ile ceke bilrm hesap ama yabanci hic kullanilmayan tel no lazm olcak istersen eger teamspeak3 programi indirim sunucu adrese rht yazip o sunucuya gelip konusa bilirz

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,650
183
22
Shawty
hocam banka karti olucak ve ben sana yabanci benim olmayan sadece site acigi olan cc ile ceke bilrm hesap ama yabanci hic kullanilmayan tel no lazm olcak istersen eger teamspeak3 programi indirim sunucu adrese rht yazip o sunucuya gelip konusa bilirz

Ts3 kullanmıyorum, başka kart kullanmak sıkıntı olabilir o yüzden istemiyorum dostum yinede saol :):

ininal visa ya döndü yeni kart çıkaracaksın

Eski kartlar hala geçerli mi peki yoksa yitirdi mi özelliğini? Kartın son kullanım tarihi 2027 çünkü kart geçerliliğini yitirirse çok saçma olur?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.