Netim yawas vınn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bydusman00

Yeni üye
29 Ağu 2011
8
0
ARKADASLAR BNİM NETİM VINN DIR SINIRSIZ AYDA 10 TL ÖDÜYORUM AMA NETİMİN HIZI 7.2 MB BU KADAR YAWAS Bİ ÖNERİNİZ VARMI ACABA ?

:secret:secret:secret:secret:secret:secret:secret:secret:secret:secret:secret:secret:secret

policeman3232

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
569
0
AYDIN
Kotayı geçtiysen İnternet hızın Düşer kardeş bunda anlamıcak bence bişey yok :)) bu vınn Nasıl bişey ayda 10 TL Ama sınırsız ? bizde söylede bizde alalım kardeşim.

enom69

Üye
14 Ağu 2012
217
0
onla alakası yok bende onu kullanıyorum (vodafone mobile connect değilmi?)
3 g açıkmı eğer açık değilse hız dediğn gibi 7kb oluyo ama eğer açarsan benimki gibi 15-16 kb olur
ayrıca her ay int yenilenir 100 mb adil kullanım kotası verir 100 mb aşana kdr 96 kb filan olur 100 mb aşarsan int hızın düşer 15 16 larda sürünür :D

seksek771

Üye
1 Şub 2012
91
0
kardeşim aynı sorun benimde basıma geldi care yok kesin vınn markası vodafone dir vodafone cok yavas fakat turkcell 3g hızında ve cok hızlı sana tavsiyem bir an once deistir turkcell vınn a gec

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.