NetScan

ef1

Üye
30 Ağu 2011
71
0
92784080wr5.jpg

65670610su2.jpg

27115562px1.jpg

Hotfile.com: One click file hosting: netscan.exe

A

Analyser

Ziyaretçi
yalnızca ağımızdaki bilgisayarlara mı bağlanabiliyoruz?
programla ilgili açıklama yapmamışsın denecek kadar az.

ef1

Üye
30 Ağu 2011
71
0
öncelikle konuya baktığın için teşekkür ederim sorunuun cevabı ise hayır ıp sini bildiğiniz ve paylaşıma açık olan her bigisayara girebilrsiniz girdiğiniz bilgisayarlarda şifreli veya şifresizdir

Anti35

Yeni üye
2 Eyl 2011
29
0
ATATÜRKün izinden...
ben eski pc de kullanıyodum yeni pc de bi türlü olmadı sorun çıkarıyodu sürekli , bi adamın pc ssine girdim adamın adı konyalı hacker gülmekten karnım ağrımıştı artık tüm pc sine bat dosyaları koymuş sakın açma yazmış hepsinede :)

ef1

Üye
30 Ağu 2011
71
0
ıp adresi neydi belki tanırım bende sanki hacker konyalı diye birisini gördüm dosya ismi hacker konyalıydı

ef1

Üye
30 Ağu 2011
71
0
çıkar ilk başta çıkmayabilir ama denye deneye olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.