NETSTAT 5.46 PROFESSiONAL

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
netstatvj7.jpg

Bu pRogramLa SisTeMiniZe yapıLan SalDırıLarı aNında göreBiLirsİniz..SaLdıraNın İp'isi ADSL'in bAgLaNaN KişhiNin TeL NosUnu weriyor...InTerNet BagLantıNızı sürekLİ denetiM aLtında TuTuor...
ProgRamLa saLdıraNIN KökeNiNi buLup, BasKA pRogramLarLada KaşHıNaNın iCaBıNa BakarSInız:))...Spam maiLLeriN kaynağını buLabiLirsİniz....yanLız Proyu Çözmek İÇin biras KurcaLayın heNüz ben ÇözebiLmiş deilim Çünki Tam OLarak program uzeriNde yoguNlaşaBİlecegim zMnım OLmadı..Ayrıca ArkdasLar CRACK'İNi choq aradım ama buLamadım..BuLdugum Lİnkler fLn Hep Kırık cIKtı..pro 15GünLüktür..CRACK'iNi tekrardan arastırıcam. we buLursam sizLerLe payLasHıcam..
D0WNLOAD

rar şiresi: turkhackteam.org

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.