Çözüldü Netstat'da gözüken değişik isimler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JackPayne

Yeni üye
24 Ağu 2017
38
0
Old City
Ads_z.png

Arkadaşlar, nedir bu aykutcevik'ler bir sürü? Ne alaka, ne işi var aykutcevik'in bilgisayarda? Portlar hakkında fazla bilgim yok, bir kaçını internete yazdım ve tcp protokolünün çalışmasını sağlayan şeylerdir gibi yazılarla karşılaştım. Bilgi verebilecek olan var mı?

Konu Bug'a girdi galiba. Kaç dakikadır üstüme 2 konu daha açıldı onlara bakılıyor ama bu konu hala 1 görüntülenmede kilitlendi.

Olayı çözdüm. Tarayıcıdaki bir eklentiden kaynaklanıyormuş, herkese yardımları, verdikleri veya verebildikleri bilgiler ve tavsiyeleri için teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BLacXiz

Katılımcı Üye
16 Eki 2011
581
1
ElectronicsW
Böyle bir şeyle bir daha karşılaşırsan eğer ilk önce hangi netstat koduyla girdiğini de bildirmeni tavsiye ederim. Diğer türlü yardım alamaman normal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.