Nette Video İzlerken Kasıyor YARDIM!

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Arkadaşlar Ben Nette Video müzik dinlerken video kasıyo ama mesela youtubede bi video açtım başkabir sekme açmadım videoyu izliyorum,kasma olmuyo.Ama bi sekme açtım başka bir siteye girdim müzik dinlerken youtubede kasıyor ses duruyo bi 3-4 saniye sonra geliyo çözüm nedir ?

YAPILAN ÇÖZÜMLER :

- Pc virüs pprogramıyla Taratıldı
- Kodek pack yüklendi.(K-lite Vb)
- CCleanerla Taratıldı.
- Videoya Sağ tıklayıp açılan penceredeki tik kaldırıldı.
- Başa bir tarayıcıde denendi :)

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Arkadaşlar Ben Nette Video müzik dinlerken video kasıyo ama mesela youtubede bi video açtım başkabir sekme açmadım videoyu izliyorum,kasma olmuyo.Ama bi sekme açtım başka bir siteye girdim müzik dinlerken youtubede kasıyor ses duruyo bi 3-4 saniye sonra geliyo çözüm nedir ?

YAPILAN ÇÖZÜMLER :

- Pc virüs pprogramıyla Taratıldı
- Kodek pack yüklendi.(K-lite Vb)
- CCleanerla Taratıldı.
- Videoya Sağ tıklayıp açılan penceredeki tik kaldırıldı.
- Başa bir tarayıcıde denendi :)

Adobe flash palayer 11 aktıve yukleyıp tekrar dene

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek

Hocam Adobe flash player 11 zaten yüklü en son sürümü :)

Babacanım özelliklerim düşük ama ondan olduğunu düşünmüyorum;

Ram : 1,25 Gb
Ekran Kartı; 512 MB PCI-Ex
İşlemci :1.81 GHz

babacanım:) 1- bu pc özelliklerinde internette 2 .c. bir sayafa bile açsan pc kasar işlemcin çok düşük ram çok düşük ilk format attıgında pc sanki çok rahatlamış gibi gelir sana herşey sorunsuz gibi görünür sonra pc yi güncellersin sonra driverlerini güncellersin ne oldu yardımcı proğramlara ihtiyaç duyuluyor antivürüs yükleyeyim tarayıcı yükleyeyim bir kaç programram derken farkında olmadan işlemciye yükleniyorsun babacan internet hızında 1mgb se ses de gider pc de kasar babacanım :) zaten kuracagın antivürüs işlemcinden 1.81 ya 81 kendine 1.25 ram ya 25 anti aldı 1 gb 215 ve bu an azın dan normalde 512 şuan en boş pc açılışsında giden ram miktarı babacan kasmasında ne yapsın babacanım:(

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
babacanım:) 1- bu pc özelliklerinde internette 2 .c. bir sayafa bile açsan pc kasar işlemcin çok düşük ram çok düşük ilk format attıgında pc sanki çok rahatlamış gibi gelir sana herşey sorunsuz gibi görünür sonra pc yi güncellersin sonra driverlerini güncellersin ne oldu yardımcı proğramlara ihtiyaç duyuluyor antivürüs yükleyeyim tarayıcı yükleyeyim bir kaç programram derken farkında olmadan işlemciye yükleniyorsun babacan internet hızında 1mgb se ses de gider pc de kasar babacanım :) zaten kuracagın antivürüs işlemcinden 1.81 ya 81 kendine 1.25 ram ya 25 anti aldı 1 gb 215 ve bu an azın dan normalde 512 şuan en boş pc açılışsında giden ram miktarı babacan kasmasında ne yapsın babacanım:(

kardeş benim 1gb ram p4 işlemci var kaspersky i.s var aynı anda firefoxta 20 sekmede açsam kasmıyor :) (ram 2 gb'lara dayanıyor)

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s

Babacanım onla alakası yok ya :) benim bi laptop var;

Ram :512 mb
ekran kartı:256 mb
İşlemci 1.81

Ama youtubede bi video açim bide 10 tane sekme açim yinede video kasmıyo :D

Güncelll :)

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Siteyle alakalı olabilir ya da modeminin markası ne ? Ya da daha doğrusu fiber mi normal mi ? Girdiğin yerdeki internet seviyesi ? Bunları bir cevaplandır bunlarla alakalı değilse bildiğim bir şey varsa söylerim

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Siteyle alakalı olabilir ya da modeminin markası ne ? Ya da daha doğrusu fiber mi normal mi ? Girdiğin yerdeki internet seviyesi ? Bunları bir cevaplandır bunlarla alakalı değilse bildiğim bir şey varsa söylerim
büyük ihtimalle modemden kaynaklanıyodur
Arkadaşlar modemle aklakalı değil modemden 2 pc daha nete giriyo onlarda denedim hiçbir sıkıntı yok onlarda.
eskiden varmıydı ? yoksa net hızın düşmüş olabilir sistem geri yükle geçmişi tamamen sil. Format at .
Ewet Eskidende vardı format attım sıkıntı hala devam ediyo...

Güncel.

alcatraz21

Üye
12 May 2013
198
0
bendede aynı sorun var kardeş başka veb tarayıcıdan girmeyi dene tüm programları kapatmaya çalış veyda sorun ısındığından kaynaklanıyordur benim pc soğukken hızlı çalışıyoru fakat 1-2 ssat sonra yavaşlıyor birde soğukken dene ::D

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
bendede aynı sorun var kardeş başka veb tarayıcıdan girmeyi dene tüm programları kapatmaya çalış veyda sorun ısındığından kaynaklanıyordur benim pc soğukken hızlı çalışıyoru fakat 1-2 ssat sonra yavaşlıyor birde soğukken dene ::D

Pcde hiç bişi açık değil, yeni format attım şimdi bide pc soğuk ;

işlemci : 44C
hdd :34C
ana kart:40C :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.