New Desgin yeni manipilasyon (hızlandırılmış videolu)

Manipilasyon Çalışması

• Geliştirilebilir

Oy: 0 0.0%
  • idare eder

• kötü

• Çok kötü

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

Visual Basic

Katılımcı Üye
15 Eki 2011
393
0
hemen resim ve videolara geçiyorum

KESİNLİKLE İYİ KÖTÜ YORUM BEKLİYORUM İYİ SEYİRLER

VİDEO
Photoshop Manipilasyon Çalışması 2 ( vevomo ) - YouTube

hd resim

DoM6Wz.jpg

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
Çalışmalarınıza imza eklemelisiniz, aksi takdirde konu kilitlenecektir. Çalışma kompozisyonu gayet güzel. Fakat mantıksal açıdan oltaya yakalanan kol çok büyük olmuş diğer kollara göre bu da direk göze batabiliyor. Efekt açısından da, dalgayı zemine daha uygun yapabilirdiniz ve sarı ışıkta biraz gereksiz olmuş gibi; yukarı kalan kolu çok parlatmış en azından. Ellerine sağlık, beğendim :RpS_smile:

Ayrıca ''turkhackteam'' ibaresi içermeyen çalışmlara ''kişisel çalışmalar'' bölümüne açılmalıdır. Taşıyorum konunuzu, fakat bir sonraki konunuz da dikkat etmelisiniz :RpS_smile:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.