New taze whatsap kapatma methodu

bloks.izzek

Yeni üye
10 Tem 2021
10
3
24
Sayın arkadaşlar ve değerli üyeler bildiğimiz üzere geçmiş günlerde whatsap bütün methodları fixledi hepsi supheliye düşüyordu bende bunu düşünerek sizler için whatsap kapatma methodu hazırlardım methoda geçelim.
.
İlkin Öncelikle whatsap hesabını kapatacağımız adamın adına sahte mail açacaz örnek :adamın adı Ali ise örn.([email protected]) böyle bir hesap açıp whatsap a mail atıyoruz.

Sonra aynen bunu yazıyoruz
.
Sayın whatsap ekibi +90 555 555 55 55 No lu telefon numaram iptal edildi ama o gün gördüm ki whatsap konuşmalarım ve hesabim iptal edilmemiş içinde ailevi fotolar,şahsi fotolar ve çalıştım şirket adında çok önemli bilgiler yer almaktaydı whatsap hesabımın acilen kapatılmasını arz ediyorum.

Bunu attıktan sonra whatsapdan mail gelecek 2 3 laf yapacak onu boş verin alttan yanıtla yapın ve aynen şu şekilde yazın.
.
Sayın whatsap ekibi acilen whatsap hesabımın kapatılmasını rica ediyorum önceki maildede belirttim gibi özel fotolarım ve ayriyeten özel mahrem fotolar ve şirket içi evraklarım yer almaktaydı acilen kapatılmasını arz ederim .
.
Bløks iyi formlar diler 🌹

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.