Next Car Game Alpha 2014 Full Torrent İndir

Dark-Man

Kıdemli Üye
5 Ocak 2013
4,432
9
I Don't Know
Oyunun amacı arabaları parçalamak bir nevi flatout oyunu gibi, Oldukca zevkli görünüyor, sadece 5-10 dk test ettim, sadece araç parçalamanın zevk’ini yaşadım amaç gördüğüm kadarı ile siz araçları parçalıyorsunuz ama siz parçalanmakdanda kaçacaksınız en sona sağ salim kalan kazanıyor :) oyunda sıkıntı yok 1 GB boyutuna rağmen oldukca yüksek grafiklere sahip.

Oyundan Bir Video:

Next Car Game Early Access Pre-Alpha Gameplay - YouTube

DOWNLOAD-B%C4%B0LG%C4%B0S%C4%B0.png

İndirme Türü: Torrent
Dosya Türü: Klasör
Oyun Boyutu: 1.09 GB
Crack: otomatik
Sürüm: nosTEAM
Çıkış Tarihi: 14-01-2014

S%C4%B0STEM-GEREKS%C4%B0N%C4%B0M%C4%B0.png

İşletim Sistemi: Windows Vista/Win7/8/8.1
İşlemci: AMD Athlon X2 2.8 GHZ, Intel Core 2 Duo 2.4 GHZ
Ram: 2 GB
HDD: 1 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6450, Nvidia GeForce GT 460
DirectX®: 10.1

Torrent indir
Torrent İndir - 2

Linkler Bozkurt tarafından eklenmiştir .

KURULUM İÇİN: Torrent üzerinden oyun dosyasını indirin, daha sonra “Next Car Game Alpha nosTEAM” dosyasını çalıştırın, herhangi bir yere oyun dosyalarını kurun/çıkartın. tamamdır, masaüstünede oyun kısayolu düşecekdir.
Alıntıdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.