Nextpost V4.1.1 Instagram Auto Post Scripti Kırıldı[DEV KONU]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muratozturk

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
379
0
Izmir
proxy bulamıyorum her şekilde doğrulama yapın diyor ve doğrulamaya da düşmüyor

Hesabını dondurup 24 saat bekle sonra yeniden aç. bu sefer algılar

Konuyu okurken gördüm eyvallah dostum öncelikle script için internette dolu ama bazıları çöp içinde. Eğer çalışıyorsa ne mutlu sana bize.

İnstazzy olayına gelirsek Orhan diye bir abimizin sitesi.sistemini ben kurmuştum zamanında asker kendisi. Siteye eklemeleri falan tamamen ücretli bir şekilde yaptırdı size tavsiyem asla o sitenin tasarımını çekmeyin. Zaten demişsiniz çekmeyin falan diye ama kendisi çok yüklü miktarlarda para ödedi. İyi forumlar :)

Hocam evet sorunsuz çalışıyor. zaten vazgeçtik öyle bir şey yapamayız. adam para vermiş yüklü miktarda

Yazık ve ayıp, 2.5 Saat warez arayacağına oturup kendin yapsaydın.
sence 2.5 saatte yapılabilecek bir script gibi mi duruyor?

Cron eklemeyi,proxy eklemeyi daha doğrusu tüm konuları bir video çekerek anlatırsanız sevinirim.Proxy ve Cron ayarlarına ve nasıl yapılacağına hakim değilim.

Hocam https://www.youtube.com/watch?v=AcLpZInXH8c

Moderatör tarafında düzenlendi:

Muratozturk

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
379
0
Izmir
Sayın Muratozturk devrem bu panelin lisansını ben kırmıştım ve heryerde açık kaynak kod olarak bizzat yayınladım nereden aldıysan emin ol ben kırdım :) 2 ay önce.

Lisans alanına ne yazarsanız yazın hepsini kabul eder.
İsim belirtirsen memnun olurum.

Ekliyorum devrem eline sağlık

mehmetbeyHZ

Uzman üye
23 Haz 2015
1,180
0
PHP
Yazık olmuş adamın emeğine fakat THT platformunda olduğumuzu göz önüne alırsak harika paylaşım :D

uPALA

Katılımcı Üye
18 Tem 2012
257
1
Teşkilat
:) kodlarla aranız iyiyse kurun scripti ama birçok sorunu var, warezlerin hepsinde gizli shell var bilginize. Güm diye gider hostunuz.

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
2
ben kurdum demo olarak benim siteyi koyabilirsin ama cronjob kodları sansürlenmiş kod ekle şeklinde değilde text olarak yazarsan veya araya boşluk koy sansürlenmesin PM atarsan sevinirim cronjobu.

Edit: Tamam hallettim
Muratozturk
Buyur demo olarak ekleyebilirsin. HESABI DONDURUP min. 2 saat sonra siteye ekleyin çalışıyor.
7 gün trial var full modülleri ekledim hazır kullanabilirsiniz.
Site: https:lnstam.tk veya lnstam.tk & Nextpost

Son düzenleme:

Muratozturk

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
379
0
Izmir
Keşke cevap yazmasaydınız. Diğer arkadaşlar için bilgi vereyim.
Nextpost nulled scriptler yüzünden hizmetini durdurmuş bulunmakta. Forumlardan bulabilirsiniz belki ama modülleriniz çalışmaz. Zaten çok süre hizmet vereceklerini pek sanmam. Satın alma işlemleri durduruldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.