Nfs most wanted kariyer ile ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KAMİL17

Katılımcı Üye
4 Şub 2009
365
0
NİĞDE
:eek:S.A arkadaşlar ben şimdi most wanted da kariyer yapıyorum en son blacklist üyesi olan razorla yarışları bitirdim sonra polisler çıkıo bilidiğiniz gibi ancak ben bi kaç kere denememe rağmen polislerden kurtulamadım ve oyunu kapattım ama şimdi tekrar denemek istiyorum o polisten kaçma sahnesi ve köprüden uçma sahnesini veya bölümünü nasıl açabilirim bunun için yardımlarınızı bekliorum şimdiden teşşekkür ederim kolay gelsin :eek:

Legionary

Uzman üye
28 Ağu 2009
1,025
0
bunun için yapacak bişey yok çok iyi araba kullanman lazım kendi bitirdiğim save dosyam var istersen upload ederim

Son düzenleme:

KAMİL17

Katılımcı Üye
4 Şub 2009
365
0
NİĞDE
valla abi daha yenide baktım career menümü açtım bişey yok normal halinde yani benim anlatmak istediğimi anladın mı razorla yarışı bitirdikten sonra razorla konuşma oluyor yhaa sonra polisler baskın yapıyor herkes kaçıyo o bize yardım eden bayan bayan m3 ün anahtarı bize veriyo yhaa ordan sonrqa polislerden kaçıyok orasını o bölümü tekrar açmak istiyorum ama açamadım

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
şmdi career bölümünden razorla yarışı yapmıştın ya ordan onunla yaptığın son yarışı seçmelisin..tekrar 2 li olan son yarışı yap ondan sonra dediğin son bölüm gelicektir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.