ngrok böyle bir dosya yada dizin yok hatası alıyorum

Saltanat27

Yeni üye
9 Ara 2017
21
0
GaziAntep

resimde gördügünüz gibi herşeyi yaptım bu hatayı alıyorum ve dogru yaptıgıma eminim ve bazenleride zsh: erişim engellendi: /root/Desktop/adı.exe
diyor bu sorunu nasıl çözebilirim lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Merhaba değerli üyemiz. Root downloads a kaydetmek yerine oluşturduğunuz payload ı root masaüstüne veya home masaüstüne kaydediniz. Bunun için /root/Desktop/trojanadi.exe veya /home/kullaniciadiniz/Desktop/trojanadi.exe olarak yapabilirsiniz.

Veya tüm bunlar yerine eğer trojanı kendi yerel ağınızda test etmek istiyorsanız;

/var/www/html/ dizinine gidin ve index.html dosyalarını silin. Eğer silme yetkisi yoksa dizinde root değilsinizdir bunun için;

sudo chown -R kullaniciadiniz:kullaniciadiniz /var/ww/html/

Şeklinde yapabilirsiniz. Daha sonra index.html dosyalarını silip yerine bir klasör açın öğrenğin Backdoor olabilir daha sonra terminalden

/var/www/html/Backdoor/trojanadi.exe olarak oluşturabilirsiniz.

2 Nis 2019
1,653
10
3
Geçmişten...
Merhaba değerli üyemiz. Root downloads a kaydetmek yerine oluşturduğunuz payload ı root masaüstüne veya home masaüstüne kaydediniz. Bunun için /root/Desktop/trojanadi.exe veya /home/kullaniciadiniz/Desktop/trojanadi.exe olarak yapabilirsiniz.

Veya tüm bunlar yerine eğer trojanı kendi yerel ağınızda test etmek istiyorsanız;

/var/www/html/ dizinine gidin ve index.html dosyalarını silin. Eğer silme yetkisi yoksa dizinde root değilsinizdir bunun için;

sudo chown -R kullaniciadiniz:kullaniciadiniz /var/ww/html/

Şeklinde yapabilirsiniz. Daha sonra index.html dosyalarını silip yerine bir klasör açın öğrenğin Backdoor olabilir daha sonra terminalden

/var/www/html/Backdoor/trojanadi.exe olarak oluşturabilirsiniz.
apache servisini çalıştırmayı da unutmasın. :ehiste

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.