Ngrok dış ağda olmuyor

DDarkStyle

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
360
139
Dysnomia
İyi günler,
Phising için BlackEye kullanıyorum ama dış ağda ngrok adresi oluşturduğunda sadece ağın içindekilere gözüküyor ve dış ağdan bağlanmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum
Kod:
Tunnel <ip_adresim>.ngrok.io not found
ERR_NGROK_3200

Çözüm
hocam zpisher kullan o şuan çalışıyor

uğraşmazsın hiç tık tık
Hocam teşekkürler ngrok hala olmadı ama farklı bir seçenek ile açtım dış ağ ile bağlanabiliyorum.
27 Tem 2021
62
19

DDarkStyle

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
360
139
Dysnomia
hocam zpisher kullan o şuan çalışıyor

phishing uygulamasında bir problem yok linki de oluşturuyor sadece oluşturduğu link dış ağda kullanılmıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.