Ngrok Kesilmeyen Bağlantı

X7R00T

Yeni üye
25 Ağu 2022
23
30
Evet arkadaşlar bugün sizlere ngrok u sınırsız şekilde kullanmayı göstereceğim.

öncelikle bir tane sanal makineye ihtiyaç duyuyoruz bu durumda. Ben windows 7 seçtim.

ilk önce ngrok u windows 7 ye kurduktan sonra ngrok tcp port sayısı vererek portumuzu açıyoruz.

burada darkcomet rat ı kullanacağım ben onun ip ve port ayarlamalarını yapalım.

km8eliq.png

virüsü oluşturdum local bilgisiyarımıza attık arkadaşlar gelin çalıştıralım.

6l96xwg.png

evet bağlantıda geliyor arkadaşlar bağlantı sonlanmaması için direkt makineyi kapatmayacağız

rty7sbu.png

burdan durumu kaydet diyeceğiz sonra kapatacağız windowsu sonra tekrardan çalıştıracağım bakalım bağlantı tekrardan geliyomu.

flt12zi.png
,

göründüğü gibi şuan makine kaydedildi durumunda ratımızı tekrardan çalıştıralım sonra makinemizi açtıktan sonra kurban varmı yokmu bakalım.

arbk2dg.png

evet arkadaşlar gerçekten de bağlantı tekrardan sağlanmış sizde bu sayede port açmadan sadece sanal makineyi kayıt ederek kullanabilirsiniz iyi günler.

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28
Evet arkadaşlar bugün sizlere ngrok u sınırsız şekilde kullanmayı göstereceğim.

öncelikle bir tane sanal makineye ihtiyaç duyuyoruz bu durumda. Ben windows 7 seçtim.

ilk önce ngrok u windows 7 ye kurduktan sonra ngrok tcp port sayısı vererek portumuzu açıyoruz.

burada darkcomet rat ı kullanacağım ben onun ip ve port ayarlamalarını yapalım.

km8eliq.png

virüsü oluşturdum local bilgisiyarımıza attık arkadaşlar gelin çalıştıralım.

6l96xwg.png

evet bağlantıda geliyor arkadaşlar bağlantı sonlanmaması için direkt makineyi kapatmayacağız

rty7sbu.png

burdan durumu kaydet diyeceğiz sonra kapatacağız windowsu sonra tekrardan çalıştıracağım bakalım bağlantı tekrardan geliyomu.

flt12zi.png
,

göründüğü gibi şuan makine kaydedildi durumunda ratımızı tekrardan çalıştıralım sonra makinemizi açtıktan sonra kurban varmı yokmu bakalım.

arbk2dg.png

evet arkadaşlar gerçekten de bağlantı tekrardan sağlanmış sizde bu sayede port açmadan sadece sanal makineyi kayıt ederek kullanabilirsiniz iyi günler.
Ellerine saglik

ZerefDragneel

Yeni üye
2 Şub 2022
34
7
hocam işlem vmware workstationda çalışıyor mu? açıkçası ben suspended yaptığımda geri açarken hata veriyordu makine gidiyordu ngrok vmwaredekileri teker teker virtualboxa atmak biraz zor iş 48 gb veri var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.