Sosyal Mühendislik Ngrok + Setoolkit hata alıyorum

J3yxa

Yeni üye
16 Mar 2019
4
0
Öncelikle ana hatadan bahsedeyim ngrok ile setoolkiti beraber başarılı şekilde, çalışıyor ve ngrokun bana verdiği linki farklı bir ağda olan (telefonumun hücresel verisi) bir cihaz ile de açabiliyorum sonrasın da giriş ekranı geldiğinde eposta ve şifreyi yazdıktan sonra "giriş yap" butonuna tıkladıktan sonra hiç bir şey olmuyor ne linux terminalim de ne de browser da. Bi süre sonra (5dk gibi) ise "Ana makinenin yanıt vermesi çok uzun sürdü" hatası alıyorum. Son olarak da şunu söyleyeyim, aynı ağda olduğum cihazlarda kusursuz çalışıyor. Fakat anlattığım gibi telefonumda çalışmıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

J3yxa

Yeni üye
16 Mar 2019
4
0
Cevap: Ngrok + Setoolkit

phisherdan kastın ne tam anlamadım ama fake sitelerin olduğu program setoollkit'i kullanıyorum

MekoR

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
660
6
Local'de bağlantı alıyorsan dış ağ sorunu için ngrok ayarlarını kontrol etmelisin.
Bu arada phishing (oltalama) , fake siteleri barındıran panellerdir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.