Nick Değişimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

herulus

Katılımcı Üye
8 Ocak 2013
657
0
Mersin
selamın aleyküm
Rahatız etme maksadım nickimi değiştirmek istiyorum sebep olarak herulus nickini düşündümde sacma ve anlamsız buldum yeni nick olarak SemsiNur olark düşündüm güneş ışıgı kelime anlamı bende birilerine ışık ve yol gösteren olarak bu nicki düşündüm lütfen nickimi değiştiriniz. hayırlı aksamlar

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
36
Çanakkale
arkadaşlar cevap vermiş V.i.P üyelik gerekiyor THT hizmetinden daha farklı şekilde hizmet almak için. bunun yanı sıra bu tarz konular buraya acılmaz Admin bana ulasırmısın gibi Moderatörlere ozel mesaj atıp bu konu hakkında bilgi alabilirdin. Konun yeri Yardım Merkezi oldugu için aramıza yenı katılanlardan Yardım Merkezine taşıyıp KOnu hakkında bilgi aldıgın ıcın kapatıyorum. İyi Forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.