Nijerya devlet sitesi acil girin

antimause

Üye
30 Nis 2016
178
0
fsociety
arkadaşlar şuan Nijerya devlet sitesini açıgından yararlanarak sızdım içine her şeyler elmide admin paneli buldum sizde sıkıntı olrmu başıma index bassam ?

Juvmar

Katılımcı Üye
18 Nis 2016
337
0
.d siz böyle yazıyorsunuz da inatrnette dolaşan herşey gorunuo kendini belli ettin zaten haji bebek oyuncağı DEİL ip gizleme felan kesin çözüm DEİL adamlar detaylı bir şeyle anında bulurlar devlet bu bebek oyuncağı deil

Juvmar

Katılımcı Üye
18 Nis 2016
337
0
Ya aga sen neyine guvenion öle ip gizle felan bi işe yaramaz senin kullandığın programların çoğu yabancıların sen 2 program kullanılan saldırının küçük bixsaldiri adamlar uzayı bombalio gözünü korkutmak istemem ama gerçekler böyle küçük bi site bölümde devlet sistemi felan sakıncalı hele tek basinaysaniz Türkiye arkanızda durcakmi sanıyorsun turkiyeye savaş başlatırlar siber saldırı yaptınız diye çok basit gelip size ama sizin dalgaya aldığınız ia ciddi

1453fetih

Uzman üye
31 Ara 2015
1,259
1
Ya aga sen neyine guvenion öle ip gizle felan bi işe yaramaz senin kullandığın programların çoğu yabancıların sen 2 program kullanılan saldırının küçük bixsaldiri adamlar uzayı bombalio gözünü korkutmak istemem ama gerçekler böyle küçük bi site bölümde devlet sistemi felan sakıncalı hele tek basinaysaniz Türkiye arkanızda durcakmi sanıyorsun turkiyeye savaş başlatırlar siber saldırı yaptınız diye çok basit gelip size ama sizin dalgaya aldığınız ia ciddi

juvmar ne içiyon bizede soyle bizde kullanak milyarlarca site hacklendi şuana kadar bruteforceden kaçtane site buldum adminpaneline girip index atmayı bılmedım için atamadım adamlarda açığı kapatsın boş boş konuşma sanki beyaz sarayı hackledı adam mısyonu oku

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.