ninja blaster

sh4sh4

Yeni üye
1 Mar 2011
14
0
bana ninja blaster serial yada crack lazım yada facebook grup ekleme ve gruplara post yapmak için bi program.

milestone

Yeni üye
18 Ağu 2015
21
0
ben de ninja blaster kullanıyorum.. sürekli sanal makinede yeni windows kurarak ardından ninja blaster ı yükleyerek kullanabiliyorum.. Belki yardımcı olacak bir arkadaş çıkar.. teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.