NjRat Golden Edition HK.

Turkhacker346

Katılımcı Üye
29 Eki 2014
251
1
./ It's Risk
Arkadaşlar NjRat Golden Edition sürümünü kullanıyorum fakat bariz bir şekilde işlemci yiyor zaten bunu bir çoğumuz biliyor fakat ben 50 e yakın kurban kastım aktif bu işlemci yemesinin bana ne gibi zararları olur veyahutta kurbanlara ve njrat golden'deki kurbanları normal stabil njrata transfer edebilirmiyim bunun hakkında bilgi istiyorum ?

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Arkadaşlar NjRat Golden Edition sürümünü kullanıyorum fakat bariz bir şekilde işlemci yiyor zaten bunu bir çoğumuz biliyor fakat ben 50 e yakın kurban kastım aktif bu işlemci yemesinin bana ne gibi zararları olur veyahutta kurbanlara ve njrat golden'deki kurbanları normal stabil njrata transfer edebilirmiyim bunun hakkında bilgi istiyorum ?

dostum tabikide transfer edebilirsin darkcomet'e alabilirsin piyasada ki en stabil RAT dır sonra onları silebilirsin golden editiondan naap biliyon mu darkcomet le birtane expert trojan oluştur onu çalıştır 50 kişide öyle yaparsın anca

edit : işlemcinin ömrünü azaltır diye biliyorum

Turkhacker346

Katılımcı Üye
29 Eki 2014
251
1
./ It's Risk
Hacım darkcomette transfer etmeyi biliyorumda njrat'ta bilmiyorum bunu öğrenmem lazım 2. si darkcomet evet çok iyi ve sağlam bir rat fakat 50 kurban var 30 u windows 10 veyahutta 8.1 yani darkcomet desteklemiyor bende njrat'ın normal stabil işlemci yemiyen versiyonuna transfer etmek istiyorum.

UfakNot: Şuan Kullandıgım DNS Sunucusu Dynu dns herhangi bi zararı olurmu ( şuan için olmadı )

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Hacım darkcomette transfer etmeyi biliyorumda njrat'ta bilmiyorum bunu öğrenmem lazım 2. si darkcomet evet çok iyi ve sağlam bir rat fakat 50 kurban var 30 u windows 10 veyahutta 8.1 yani darkcomet desteklemiyor bende njrat'ın normal stabil işlemci yemiyen versiyonuna transfer etmek istiyorum.

UfakNot: Şuan Kullandıgım DNS Sunucusu Dynu dns herhangi bi zararı olurmu ( şuan için olmadı )

aynı mantık ile njRAT a da geçirebilirsin böyle bir yer var run file sonra from the disk sonra trojanını seç

edit : dynu kullanmadım ama olmaz zararı sanırım :)

Son düzenleme:

WolfBacktrack6

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
518
0
Golden Edıtıonu Çıkartan Arkadası Tanıyorum Merak Ettım Source Codesıne Baktım Gereksız Kod Kullanmıs Yakında Ratı Kendım Edıtleyip Atarım
Bu Arada Kurbanlarını Her rata aktarabılırsın

Turkhacker346

Katılımcı Üye
29 Eki 2014
251
1
./ It's Risk
Golden Edıtıonu Çıkartan Arkadası Tanıyorum Merak Ettım Source Codesıne Baktım Gereksız Kod Kullanmıs Yakında Ratı Kendım Edıtleyip Atarım
Bu Arada Kurbanlarını Her rata aktarabılırsın

Doğrudur dostum haddinden fazla işlemci tüketiyor pc'm her ne kadar iyi olsada gerek yok buna normal stabil çalışan njrata aktardım fakat golden editiondaki kurbanları uninstall yaptıgım halde tekrar geliyor bunu çözemedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.