njRAT hakkında ? Başarısızlığım.

atam34

Üye
14 Eki 2015
94
0
Atlantis
Merhaba ;

njRAT0.64 Kulanıyorum. Bugün açtım ve ilk serverı yaptım. .exe olarak çıktı. Been isim değişikliği ile 005.jpg olarak değiştirdim. gittim diğer bilgisayarımda anti-virus programlarını kapatıp denedim. Diğer bilgisayara baktığımda hala online olan biri yok.
Şun an 1604 port açık. Dinlemede.

Server.exe yi oluştururken 127.0.0.1:1604 olarak Build yaptım.

Ama Musileno arkadaşın anlatımında port açıldığında ipconfig ile ipv4 ip si ile port açmıştım.

Bundan dolayı hata olabilir mi?

arada bir Amerikan ip si 00 dan 20 saniye ye kadar logta gözüküyor. Ama time out uyarısıyla kişiyi kaybediyorum.

nJrattan örnek bir resim mesela.

1zzx5j.jpg

ipconfigten aldığım ip yi 127.0.0.1 olan yeremi yazacağım acaba?

17 Nis 2014
133
0
merhaba ;

njrat0.64 kulanıyorum. Bugün açtım ve ilk serverı yaptım. .exe olarak çıktı. Been isim değişikliği ile 005.jpg olarak değiştirdim. Gittim diğer bilgisayarımda anti-virus programlarını kapatıp denedim. Diğer bilgisayara baktığımda hala online olan biri yok.
şun an 1604 port açık. Dinlemede.

Server.exe yi oluştururken 127.0.0.1:1604 olarak build yaptım.

Ama musileno arkadaşın anlatımında port açıldığında ipconfig ile ipv4 ip si ile port açmıştım.

Bundan dolayı hata olabilir mi?

Arada bir amerikan ip si 00 dan 20 saniye ye kadar logta gözüküyor. Ama time out uyarısıyla kişiyi kaybediyorum.

Njrattan örnek bir resim mesela.

[ımg]http://i63.tinypic.com/1zzx5j.jpg[/ımg]

ipconfigten aldığım ip yi 127.0.0.1 olan yeremi yazacağım acaba?
rat ve undetected konusunda yardımcı olabilirim

atam34

Üye
14 Eki 2015
94
0
Atlantis
Daha öğrenilecek çok şey var gibi, uzun bir yolun var
Nasıl yeni doğmak gibi değil mi :)

Özel mesaj ile teamviewer verebilirsen yardımcı olabilirim.

Aynen dediğinde haklısın. Ama program kullanmaktan çok onları yazabilmek isterdim.Sadece başkalarının programlarıyla exploitleriyle Site hackledim diyenlere gelsin bu sözüm. Ayrıca banada gelsin.

TM olayına girmiyorum. hali hazırda biraz paranoyaklık var. O yüzden mazur görün beni olur mu?.

Tüm Saygılarımla.

DeathXF

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
448
0
Aynen dediğinde haklısın. Ama program kullanmaktan çok onları yazabilmek isterdim.Sadece başkalarının programlarıyla exploitleriyle Site hackledim diyenlere gelsin bu sözüm. Ayrıca banada gelsin.

TM olayına girmiyorum. hali hazırda biraz paranoyaklık var. O yüzden mazur görün beni olur mu?.

Tüm Saygılarımla.

Yardım için burdayım benim çalma/çırpma gibi huylarım bulunmuyor vardı eskiden şimdi hiçbir şey yok :) Onları yazmak isterdin demek bence sadece amacın doğrultusunda yönel birde unutma genelde programcı kendi yaptığı programları kullanmaz o seviyeye gelince anlarsın :)

Az önce yazdığım mesajı paylaşmak isterim ve teamviewer bekliyorum senden bay, paronaya :)

İyi olmak istediğim bir noktada körelmek ve hayat şartları nedeniyle uzaklaşmak kısmende olsa bıkkınlık olması(bunun sebebinin gelişime dair bir şey bulamam yada istemiyor olmam olabilir) istemiyorum aynı zamanda ister gibiyimde kısaca karmaşık duygular belki hayal ama insan hacka ilk başladığı andaki o hayalleri arıyor ve istiyor ancak uzun süre sonucunda bile karşılaşınların alakasız olduğunu görmesi bezdiriyor diyebilirim.

atam34

Üye
14 Eki 2015
94
0
Atlantis
şimdi kendi bilgisayarıma sızdım. olayı anladım. NJRAT ile kendi bilgisayarımda denemeler yapıyorum.

Kendi masaüstümde klasörde bulunan bir bat dosyasını çalıştırabiliyorum.

Ama NjRAT içinden File manager ya da diğer bölümlerden bat doyasına Run diyorum ama çalışmıyor neden.??

DeathXF

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
448
0
şimdi kendi bilgisayarıma sızdım. olayı anladım. NJRAT ile kendi bilgisayarımda denemeler yapıyorum.

Kendi masaüstümde klasörde bulunan bir bat dosyasını çalıştırabiliyorum.

Ama NjRAT içinden File manager ya da diğer bölümlerden bat doyasına Run diyorum ama çalışmıyor neden.??

Bunu burada soru cevap şeklinde değilde bizzat tw ile test olarak test edebilirdik :)

Soruya gelince onun Run komutu sadece çalıştırılabilir uzantılar için olabilir exe scr gibi :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.