NjRAT ile ilgili sıkıntılarım

cotuprens

Yeni üye
27 Ocak 2012
5
0
Merhabalar arkadaşlar, njRat'ı kurup modemden port açıyorum duckdns falan ayarlıyorum ama kurbanlar tıklayınca sisteme düşmüyorlar. Darkcomet ile yaptığımda sıkıntı olmuyor ama Darkcomet ile yapınca da kurban pcyi restartladığında sistemden çıkıyor. Yani o rat'a tekrar tıklaması gerek. Bildiğiniz güzel bir rat programı var mı adam 1 kere bastı mı sürekli sistemde kalacak. Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar teşekkür ederim iyi forumlar.

Son düzenleme:

nomad23

Yeni üye
11 Eki 2013
33
0
Reis darkcomet ve njrat artık eskidi zaten darkcomet son sürüm cok stabilde değil sana tavsiyem remcos rat'ı kullan güncel 2017 paralı bir rat zaten internette cracklisi mevcut ayrıca dedign sorunların hiç biri yok bende kullanıyorm zaten simdiye kadar kullandıgım en stabil rat diyebilirim.

cotuprens

Yeni üye
27 Ocak 2012
5
0
Reis darkcomet ve njrat artık eskidi zaten darkcomet son sürüm cok stabilde değil sana tavsiyem remcos rat'ı kullan güncel 2017 paralı bir rat zaten internette cracklisi mevcut ayrıca dedign sorunların hiç biri yok bende kullanıyorm zaten simdiye kadar kullandıgım en stabil rat diyebilirim.

Başkan seninle özelden bir konuşalım ya bu konularda süper bilgili değilim. Birazcık yardımını alırsam programı daha verimli bir şekilde kullanabilirim.

20 mesaj'a ulaşmam lazımmış pm atabilmek için.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.