NjRat Kuban düşürme?

THTASLAAFFETMEZ

Yeni üye
27 Kas 2020
9
0
NjRat Sadece kendim kendime kurban olarak düşüyorum diğer kimse kurban olarak düşmüyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
Cevap: NjRat Sadece kendim kendime kurban olarak düşüyorum diğer kimse kurban olarak düşmüyor

modem markam türk telekom sağlayıcı da türk telekom buna göre bi çözümünüz varmı ?

model bilginizi verirseniz tam port açma rehberini bulabilirim, eksik birşey yapıyor olmalısınız, ayrıca ratınızda port dinleniyor mu? 1461 nolu portu açtıysanız rata 1461 dinletmeniz gerek, dinletmesseniz kapalı gözükür

THTASLAAFFETMEZ

Yeni üye
27 Kas 2020
9
0
Cevap: NjRat Sadece kendim kendime kurban olarak düşüyorum diğer kimse kurban olarak düşmüyor

model bilginizi verirseniz tam port açma rehberini bulabilirim, eksik birşey yapıyor olmalısınız, ayrıca ratınızda port dinleniyor mu? 1461 nolu portu açtıysanız rata 1461 dinletmeniz gerek, dinletmesseniz kapalı gözükür
Modemim TürkTelekom'un TD-W9970 modeli 4545 port açtım 4545 de dinlettim neden olmuyor olabilir ki ?

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm

evet ama hiçbiri olmadı size discord versem ordan konuşsak olur mu ?

internette araştırdığıma göre aynı sorunu yaşayan kullanıcılar sadece tcp yaparak çözmüş, dener misiniz. özelden kullanıcı isminizi ulaştırın, müsait olduğum bir zaman eklerim.

Clone9000

Üye
30 Eyl 2017
193
0
Moskova
NjRat Sadece kendim kendime kurban olarak düşüyorum diğer kimse kurban olarak düşmüyor

Merhaba dostum,
Havuzda olabilirsin bende CGN havuzundayım bende o yüzden port açamıyorum, açsam bile kapalı gözükmekte,
Duck dns den dns yi halledince ngrok indirip port işini çözebilirsin fakat işin kötü yanı, rat atarken sürekli ngrok açman o biraz problem fakat,
İşe yarar olan bu CGN havuzunda isen maalesef :(
Eğer aylık verecek paranız var ise sabit ip de alabilirsiniz yada güzel bir konuşma ile de kendinizi havuzdan çıkarabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.