NjRat kurban gelmiyor

muratktk

Yeni üye
21 Nis 2020
16
0
Arkadaşlar dün bir konu açmıştım darkcomet ile ilgili bir kaç kişi darkcometin eski olduğunu söyleyip Njrat önerdi bende ona geçtim port-dns hazır olduğu için direkt serveri kurdum kendimde çalıştırdım servere bildirim düşüyodu fakat başkasına attığım zaman gelmiyor yani kurban düşmüyor fakat kendim açınca nasıl düşüyor anlamadım dnsyi değiştirdim fakat yine sonuç aynı yt de adam gibi anlatan birini bulamadım sorun ne olabilir fikriniz varmı

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
njRat'i bildiğin anam babam windows defender bile yakalamıyor mu yahu?

Şimdi indirip test etmek istedim ama vaktim az. Başkası düşmüyorsa 99% sebebi virüs tarama programları yakalıyordur. 3 saniye araştırdım, evet, windows defender yakalıyormuş. Crypt edebilirsen et, edemiyorsan ya windows xp kullanan dedeleri hedefle veya başka rat bul.

muratktk

Yeni üye
21 Nis 2020
16
0
njRat'i bildiğin anam babam windows defender bile yakalamıyor mu yahu?

Şimdi indirip test etmek istedim ama vaktim az. Başkası düşmüyorsa 99% sebebi virüs tarama programları yakalıyordur. 3 saniye araştırdım, evet, windows defender yakalıyormuş. Crypt edebilirsen et, edemiyorsan ya windows xp kullanan dedeleri hedefle veya başka rat bul.
şifreledim sadece 4/49 yaptım fakat yinede kurban indirirken virüs algılandı dedi yine hangi şey buldu anlamadım fakat kurban biraz maldı sonra şifrelmedeğimi attım direkt onuda indirdi çalıştırdı hiç hata mesajı felanda almadı imleç döndü döndü durdu bence virüsten değil gibi geliyor bana çünki kurbanın defenderi felan kapalıydı

muratktk

Yeni üye
21 Nis 2020
16
0
Virüstotale at, Sandbox ortamında çalışıyorsa NJRat'e gelir. Bağlantıyı bu şekilde sınayabilirsin
usta dediklerini yaptım her şey tamamdı sahur vaktine yakın baktım 3-4 kurban gelmiş bazı sitelere atmıştım trojeni biraz bakındım sahur yaptım geldim kimse kalmamış aradan 2 gün geçti yine kimse yok server bozulmuş galiba tam anlamadım şimdi en baştan yapıcağım bu arada dns no-ip'mi duck dns'mi hangisini tavsiye edersin

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
usta dediklerini yaptım her şey tamamdı sahur vaktine yakın baktım 3-4 kurban gelmiş bazı sitelere atmıştım trojeni biraz bakındım sahur yaptım geldim kimse kalmamış aradan 2 gün geçti yine kimse yok server bozulmuş galiba tam anlamadım şimdi en baştan yapıcağım bu arada dns no-ip'mi duck dns'mi hangisini tavsiye edersin

Server tarama olarak fud bile olsa calistirildigi zaman kendini kopyaliyor ve anti burdan yada calisma prensibinden yakaliyor,runtime hakkinda bilginiz var mi nasil crypt ediyorsunuz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.