nLite 1.4.1

crematory

Uzman üye
12 Ara 2007
1,217
28
<? echo “Err
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

nLite Windows yüklemenizi gerçekleştirmeden önce istediğiniz özellikleri ve seçenekleri kaldırmanıza olanak sağlıyor. Gerek duymadığınız komponentlerin kaldırılması sisteminizin hızını ve güvenliğini arttıracağı için gelişmiş bilgisayar kullanıcıları açısından çok tercih edilen bir program olan nLite bootable (başlatılabilir) ISO yapabilmeniz için gerekli tüm adımlara sahip.

Service Pack eklemeleri yapabileceğiniz, CD Key otomasyonu oluşturabileceğiniz ve diğer kişisel bilgilerinizi ekleyebileceğiniz kişiselleştirilmiş bir Windows CD'si yaratabilmek artık sizin elinizde.

Son sürüm ile birlikte driver ve hotfix entegrasyon desteği bulunmakta. SATA/RAID sürücüleri içeren CD yaratabilmeninde sağladığı kullanışlılık sayesinde de artık eski floppy drive'ına ihtiyacınız kalmıyor. Ayrıca IExpress Sihirbazı, basit TCP/IP Servisleri ve Route Listening Service özellikleri eklenmiş bulunuyor.

Versiyon 1.4.1 final ile ayarlamaların kaydedildiği bölümdeki duraksama hatası ve Vista altındaki işlemler sırasındaki göçmeler giderilmiş.

Desteklenen İşletim Sistemleri:
Windows 2000 (Professional, Server, Advanced Server)
Windows XP (Professional, Home, MCE, N, X64 Professional)
Windows Server 2003 (Standart, Web, Enterprise, x64, R2)

Uyarı! Program çalışmak için .NET Framework'e ihtiyaç duymaktadır.

Alıntıdır...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Download
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.