Nnewt Professional 2.5.212

High Hacker

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,540
0
İzmit
Newt Professional 2.5.212

Ana Sayfa > İnternet > Ağ (Network)

Lisans:Kullanım Kısıtlamalı Boyut:4.3 MB Dil:Ingilizce Kısıtlama:10 bilgisayar Üretici:Komodo Digital Güncelleme Tarihi:04-11-2011 Ekleyen:MoNkY İşletim Sistemi:Windows (Tümü) inndir

Paylaş

Özet: Bu program bilgisayar ağınızdaki bilgisayarları yönetmeye ve özelliklerini öğrenmeye yarar. Program ile yapabilecekleriniz: 1_Bilgisayarların işletim sistemlerini öğrenebilirsiniz. 2_Bilgisayarların IP adreslerini öğrenebilirsiniz. 3_Bilgisay

%0
%0

Unknown-person.jpg
İnceleyen: MoNkY
03-09-2011

#ptanitim div { line-height: 1.5em; }#ptanitim ul { margin-left: 10px ! important; } Bu program bilgisayar ağınızdaki bilgisayarları yönetmeye ve özelliklerini öğrenmeye yarar.

Program ile yapabilecekleriniz:

1_Bilgisayarların işletim sistemlerini öğrenebilirsiniz.
2_Bilgisayarların IP adreslerini öğrenebilirsiniz.
3_Bilgisayarların çalışma grubu bilgilerini öğrenebilirsiniz.
4_Öğrendiğiniz bilgileri metin veya html olarak kaydedebilirsiniz.
5_Bilgisayarları uzaktan başlatabilirsiniz.
6_Bilgisayarlarda yüklü olan servis paketlerini bulabilirsiniz.

Ve daha bir çok özellik...

Program bilgisayara ilk yüklendiğinde 10 bilgisayar ile sınırlı kalıyor. Bu sınırı 100'e çıkartmak için 295$ vermeniz gerekiyor. O da yetmezse 100 daha arttırmak için 100$ vermeniz gerekiyor. Üretici sitesinde daha düşük özellikler içeren bedava bir sürüm de mevcut.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.