No-ip , Duckdns Açılmama Sorunu

Hawkiin

Üye
6 Ağu 2015
61
0
Arkadaşlar No-ip den ve de duckdns'den dns aldım ikiside çalışmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim herhangi bir sıkıntı gözükmüyor(noip ve duckdns'de) fakat trojanı oluşturup arkadaşa veriyorum gelmiyor... portda herhangi bir sıkıntı yok onuda belirteyim bileniniz var ise iletişime geçebilirse çok sevinirim iyi forumlar.

bu da resimi arkadaşlar;

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
Aynı sorun bendede var modeminde ddns diye bi kısım var orayı kontrol et bazen para istiyo bazen noip oluyo orda no ip varsa no ip yi işaretle oraya noip adresini bilgini gir
Benimki paralı ben giremiyorum bazılarında böle paralı olmuş o yüzden modemler artık ne duck dns ne noip olsun hiçbirine bağlanamıyo sabitliyemiyor :)

Hawkiin

Üye
6 Ağu 2015
61
0
reis buldum onu ama bu bağlantı kesildi diyor :D tr den bağlanınca hiç girmiyo vpn açıyorum bu seferde bağlantı kesildi :D duckdns diye bi seçenekte yok dyndns ve noip var napcam şimdi ben

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
reis buldum onu ama bu bağlantı kesildi diyor :D tr den bağlanınca hiç girmiyo vpn açıyorum bu seferde bağlantı kesildi :D duckdns diye bi seçenekte yok dyndns ve noip var napcam şimdi ben

Şanslısın o ddns kısmından etkinleştir işaretle no ip yi seç orda k.adı şifre bölümüne no ip k.adı şifren
Host kısmınada no ip adresini yazcan bağlan diye bi buton olması lazım ona basıcan zaten altta yazar bağlandı diye :)

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
Arkadaşlar No-ip den ve de duckdns'den dns aldım ikiside çalışmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim herhangi bir sıkıntı gözükmüyor(noip ve duckdns'de) fakat trojanı oluşturup arkadaşa veriyorum gelmiyor... portda herhangi bir sıkıntı yok onuda belirteyim bileniniz var ise iletişime geçebilirse çok sevinirim iyi forumlar.

bu da resimi arkadaşlar;

Bu arada konu yanlış yere açmışsın dostum haberin olsun :) tht yardım bölümüne açman gerekirdi :)

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13

+ Port Açık Olmayabilir Sitelerden Kontrol Edin. Eğer Port Açık Olmaz İse
----- Modem Ve Windows'un Güvenlik Duvarlarını Kapayın.
------- DMZ Uygulayın.
--------- VPN Kullanıyorsanız Kapatın.
+ Karşıdaki Antivirüs Veya Firewall Kullanıyor Olabilir , Backdoor'ların Amacı Arka Port Oluşturup Bağlantı Kurmak. Antivirüs Ve Firewall'lar Bunu Engelliyebiliyorlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.