No-İp Sorunlu mu ? Bağlantı Gelmiyor

burty123

Yeni üye
8 Ocak 2013
32
0
Merhaba arkadaşlar ratta bir türlü bağlantı alamıyorum
No ip kurdum
portlar açık
pc güvenlik duvarı kapalı
4 farklı rat denedim
ip'mi sabitledim
2 farklı pc denedim
localde bağlantı geliyor bu normal ama dışarıdan çekemiyorum bağlantıyı 2-3 yıl önce kullanıyordum sıkıntısız sımdı yenıden kurayım dedım baglantı sorunu yasıyorum yardımcı olabılecek varsa şimdiden çok teşekkür ederim.

Cehguvara

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
350
0
İstanbul
1)her şey kapalı olsun
2)noip aç
3)RATI aç
4)ardından port aç
5)açtığın portu dinlettikden sonra
6) server oluştur ve başka bilgisaysara atarak deneme yap
7) olmazsa aynı yöntemi DuckDNS programı ile dene

Umarım yardımcı olmuşumdur :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.