NO-İP YARDIM - acill

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AzRa1L

Üye
26 Şub 2011
159
0
öncelikle S'a.
bn virtual pc den sanal pc yaptım. onda pc hack yapıcam. no-ip indirdim. giriş yaptım. alt alta 3 tane şey var üçüde yeşil olması lazımdı ama en üsteki sadece yeşil ve 2.si belli deil 3.sü de kırmızı :( çözüm nedir :S

Son düzenleme:

Chack Scary

Uzman üye
5 Ocak 2012
1,562
0
İstanbul
Bak kardeşim, üyelik aldıktan sonra sabit ip alınması gerekiyor. Darkcomet kullanıyorsan No-ip listening bölümünden aldığın sabit ip'yi,No-ip ye kayıt olduğun adres ve şifre yazıp onaylıyorsun. Bu kadar, Mesela (azrail.zapto.org) bunun gibi sabit ip alman lazım. O işlemleri doğru yaparsan sorunlu çıkmaz.

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Kardeş gece erken çıktığım için konunun devamına bakamamıştım ancak arkadaşlar cvp vermişler arkadaşların dediği gibi sen sadece kayıt yapmışsın ancak ıpni sabit olarak alıp kaydetmemişsin arkdaşların sölediği işlemleri doğru bi şekilde yaparsan sorunun düzelir...

İyi Forumlar...

AzRa1L

Üye
26 Şub 2011
159
0
port (cmd'den ipconfig yazıp cıkan ip adresini yazarak) actım. noip e kayıt oldum. aynı şekilde cmdden ipconfig yazıp oradaki ip yazdım. no-ip.biz yaptım. indirdim giriş de yaptım ancak sonuç üstteki gibi :((

ZagoR

Katılımcı Üye
29 Ocak 2012
851
0
Trabzon
Kardeşim cmd ile port açmanın alakası yok port web arayüzünden açılır airtieslerde 192.168.2.1 dir qenelde 192.168.2.2 de olabilir modeminize bağlı bu modeminizin arayüzüne qirerek ayarlardan pcnizi porta açın ve kaydedip yeniden başlatın sabit ip alın no ip programını açınca zaten otomatik program tanıyacaktır ipnizi.

AzRa1L

Üye
26 Şub 2011
159
0
Kardeşim cmd ile port açmanın alakası yok port web arayüzünden açılır airtieslerde 192.168.2.1 dir qenelde 192.168.2.2 de olabilir modeminize bağlı bu modeminizin arayüzüne qirerek ayarlardan pcnizi porta açın ve kaydedip yeniden başlatın sabit ip alın no ip programını açınca zaten otomatik program tanıyacaktır ipnizi.
yani cmd den ipconfig yazıp oradaki ip yi port açarkenki yedeki ip yerine yazdım.biliyorum port acmayı :D hep yapıyordum olyodu da hatta vmwarede de oldu da virtual pcde olmuyor. nedense :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.