No-ip yerine kendi domainim kendi serverım kendi sunucum - nasıl olur danışıyorum ?

LeroanZ

Yeni üye
11 Ocak 2007
15
0
Arkadaşlar, şu ara pek modası kalmadı ama çoğunuz biliyorsunuz zaten, DDOS sistemi için bot kasmak için no-ip üzerinden domaini hosta çevirme bilgisayarda yönetme vs...
Ben bu sistemi legal bir amaç uğruna kendi işim için kurmak istiyorum ama ne denediysem olmadı.

Şimdi elimde benim 500'den fazla boş domain var. Domain hazır
Sunucularım var Windows ve Linux bunlar da hazır

bu domainleri nasıl ayarlamak lazım ki otomatik olarak ve sabit olarak benim yaptığım serverda olsun, yani no-ip kullanmadan o sistemi nasıl yapabilirim, domainin hangi ayarlarını yapmam gerkeiyor ?

ReLaXT

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
268
0
Adana
Şunumu kastediyorsun örnek olarak : test.senindomainin.com

Bunu kastediyorsan hostinginin dns yönlendirme ayarlarında A kısmı yada IPV4 diye geçiyor yanılmıyorsam oraya örnek olarak test yazacaksın yönlendirilecek ip adresini yazacaksın sonra kayıt et artık o test.senindomainin.com yada herneyse onu yazınca o ip ye yönlendirir.

LeroanZ

Yeni üye
11 Ocak 2007
15
0
Şimdi benim boşta olan domainim:

domainim.com ayarlarından ipv4 veya A record kısmına, sunucu olarak kurduğum bilgisayarımın ipsini yazıcam.

domain.PNG

bundan sonra normal sistemler çalışıyor mu yani. Ben o programların adını da unuttum darkddoser filan vardı ondan oluşturulan exelerde ip adresine portssuz bunu mu yazıcam şimdi
bana adım adım lazım ya domain server her şey var bi çıkamadım işin içinden :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.