nod32 3.0xx 2010'a kadar key

ykozmoz

Yeni üye
16 Ocak 2008
17
0
03.11.2009 key
Name: AV-6570092
Pass: wks2pog2n5

2010
Username: EAV-02460859
Password: wku4u2bdxm

teyruk

Yeni üye
27 Haz 2009
1
0
cok tşk güzel kardesım işte bu ya adam sitemizde key mevcuttur dıye mıleti birde kayıt olmadan lingi göremssiniz uye oluyoruz lya ling bozuk yada keyler kara listede yada süresi bitmiş arkadsımzı delıkanlı gibi mınnet olmadan lingge bıle gerek olmadan atmıs keyleri ben aldım yukledım calsıtı ve uye oldum tesekür ettim elerine saglık işte bu yavv sıf bunun icin uye oldum

17 Ara 2008
206
0
Arkadaşlar zaten adam varsa alın yapıştırın demiş daha neyin linkini vericek?
Gidin Nod32 nin sitesinden indirin demoyu sonra kullanıcı adı ve parolasını yapıştırın kardeşim;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.