NOD32 for Windows 95/98/ME 2.12.2

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
NOD32 for Windows 95/98/ME 2.12.2


Üreticinin Açıklaması :
NOD32 for Windows 95/98/ME; NOD32 Antivirus kullanmış olduğu gelişmiş teknolojisi sayesinde bilgisayarınızı gelebilecek tüm saldırılardan korur, Microsoft Windows 95 / 98 / ME işletim sistemleri ve bilinen mail sunucuları üzerinde çalışmaktadır.
Nod32, virüsler, wormlar ve diğer zararlı kodların değerli verilerinize zarar vermesini engellerken gelişmiş sezgisel virüs bulma teknolojisi sayesinde henüz yazılmamış olan virüs ve wormlara karşı dahi etkilidir.
Rakiplerine göre 50 kat daha fazla çalışabildiği için dünyadaki en hızlı tek antivirus yazılımı seçilen Nod32 tüm bunları yaparken sisteminizi asla yavaşlatmıyor.
Dell’in 725N ve 775N Network Attached Storage (NAS) ürünlerinin antivirüs koruması için seçtiği NOD32 Antivirüs Sistemi, saniyede beş milyon kb’lik tarama hızı ve endüstrinin önde gelen algılama oranı performansına sahip olup, Microsoft Product Release Service, NOD32 Antivirus Yazılımlarını önsürüm testlerinde terabyte'lık veri taramasında kullanmıştır.
Özellikler :
Yüksek Test Edilmiş Virüs Bulma Oranı
En Hızlı Tarama Oranı
En Az Bellek Kullanımı
Yeni Gelişmiş Sezgisel Tarama
Bilinmeyen Virüsleri Tespit Edebilme
Otomatik İnternet Güncellemesi
Kolay Kurulum ve Kullanım
Virüs Bulletin tarafından yapılan testlerde 4 yıldır virus kaçırmayan tek antivirus yazılımı olup diğer Antivirüs yazılımlarının virus tespitinde yanına dahi yaklaşamadığı Nod32 her geçen gün pazar payını artırmaya devam ediyor..


https://tik.lat/Nc0k2
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.