nod32 kotayı etkiler mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sukut

Üye
10 May 2009
134
0
arkadaşlar soracağım soruyu başlıktan da anlayabilirsiniz. bildiğiniz üzere nod 32 sürekli güncelleştirme yapıyor. bu yapılan güncelleştirmeler kotatı etkiler mi diye soracam ama etkilediği kanısındayım. interneti bağlattığımın ilk ayı fatura 128 lira geldi. internette o kadar fazla gezinip veri alışverişinde bulunmadığım halde. bilginiz varsa yardımcı olur musunuz? şimdiden teşekkür ederim

sukut

Üye
10 May 2009
134
0
bilgisayar alınırken de internet bağlantılırken de bana haber veilmedi. bilgisayara babam bayağı bi para vermiş. inteerneti de sınırsıza çevirtece yine de sağol usta

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
doğru çalışan antivirüsler(cracki düzgün, seriali sorunsuz, orjinal) kendilerini dzüenli olarak güncellemek zorundalarr....
kaspersky norton nod32 vs her gün ve en az 2 saat arayla kendilerini güncellerler...
ama dediğiniz gibi olsun burda daha fazla flood yapmayalımm

The Wolf

Katılımcı Üye
13 Eki 2008
722
2
Åtlantís
Benim kullandığım nod32 sürümlerndenw birisi günde 3-4 defa güncelliyor + arada bende bulduğum vurisleri veri tabanına ekliyorum eğer öğrenmek isteyen varsa pm atsın bakarız bi ara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.